EN|RU|UK
 Політика України
  6446  78
Матеріали за темою:

 Росія намагається представити процес у Міжнародному суді ООН як політичний, - Зеркаль

Для України основною метою процесу в Міжнародному суді ООН є захист прав людини і припинення порушення з боку Росії двох міжнародних конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповіла голова української делегації, заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль по завершенню чотирьох днів слухань у Гаазі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна має більш ніж достатньо доказів порушень РФ конвенції про заборону фінансування тероризму. Її аргументи абсурдні, - Петренко

"Наша мета в цьому суді - це захистити права людей у зв'язку з порушеннями Росією двох міжнародних конвенцій. Ми ставимо за мету повернення Росії в правове поле і припинення порушень. Це наша основна мета. Ми виходимо виключно з положень конвенції та наданих конвенцією сторонам прав. Це основне, і тут немає ніякої політики", - сказала вона.

Зеркаль наголосила, що це виключно юридичний процес і Україна хоче юридично довести провину Росії в невиконанні двох конвенцій.

"І я намагаюся утримати наших шановних державних діячів від політизації цієї справи. Оскільки це дуже чутлива площина для суду і вони намагаються уникати всіх можливих звинувачень у політизації процесу. Тому цей процес не є політичним, як його представляє Росія. Це процес юридичний. І ми хочемо юридично довести провину Росії в невиконанні двох конвенцій", - зазначила вона.

Також читайте: Реальних інструментів змусити Росію виконати рішення суду в Гаазі небагато, - Климпуш-Цинцадзе

Як повідомляли раніше, в Міжнародному суді ООН завершилися чотириденні слухання у справі України проти Росії.

Україна в Гаазі звинувачує Росію в порушенні двох міжнародних конвенцій - Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Нинішні слухання були присвячені поданому Україною запиту про введення тимчасових заходів, спрямованих на запобігання продовженню порушень з боку Росії протягом розгляду справи по суті.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431504
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJNUVdjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVNVNURlVWxPUTNvd1RFUlJjMDVETXpCYVdYWk1PVU5ZTUV4WVVtZE9Rell3VEVSUmRUbEhUVXg1TDFKblpFZEVNRXhTT0RCS1VGRnpUa04zTUV4bVVtcE9Rell3VEdwUmRWTkVVbWQwUjBFd1RHcFJjMlJIUkRCTU0xRnpUa00zWms1RFpUQktOMUZ1V0hwUmIwNURLekJaU0ZKc2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору