EN|RU|UK
 Політика України
  8344  59

 Порошенко вніс законопроект про зміну порядку електронного декларування для воїнів-контрактників

Президент України Петро Порошенко запропонував Верховній Раді звільнити від обов'язку заповнювати електронні декларації військовослужбовців-контрактників і мобілізованих бійців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Дзеркало тижня.

Законопроект №6712 про внесення змін до закону "Про запобігання корупції" зареєстровано в парламенті в п'ятницю, 10 березня.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАЗК починає повну перевірку 11 е-декларацій держслужбовців за зверненнями викривачів і правоохоронних органів

Зокрема, проект передбачає виведення з-під дії закону мобілізованих військовослужбовців, військових-контрактників, курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, в яких є військові інститути, факультети і кафедри військової підготовки.

У пояснювальній записці необхідність змін мотивують тим, що "тільки збір і підготовка документів, необхідних для заповнення декларації, вимагає значного часу та особистої присутності військовослужбовця (наприклад, оформлення електронного цифрового підпису, отримання довідки про доходи військовослужбовця з місця проходження служби або в органах Державної фіскальної служби України).

Зазначене може призвести до масового залишення місць проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції".

Крім того, в записці вказано на необхідність доступу декларанта до персонального комп'ютера і захищеного з'єднання в мережі Інтернет, що не завжди можливо забезпечити в зоні АТО.

Також дивіться: Перевірка декларацій чиновників може завершитися менш ніж за 2 місяці, - Рябошапка. ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431507
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhRNVEzY3dUSEpSZG5SRE9UQk1OMUYyT1VkQk1FdzNVWFJrUXpZd1dVbzRNRXhZVVhVNVF6RXdUSEpTWjNSSFFUQk1OMUYyWkVNNU1FeFZaekJNVkZGMFpFTTJNRXgyVVhOT1IwRXdXVkJSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору