EN|RU|UK
 Політика України
  16606  71

 МВФ погодився на відстрочку запуску антикорупційного суду, - "Українські новини"

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погодився продовжити процедуру запуску діяльності антикорупційного суду в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, це випливає з підсумкової редакції меморандуму про співпрацю з МВФ, з вмістом якої вдалося ознайомитися Українським Новинам, і її порівняння з початковими пропозиціями фонду.

Якщо спочатку МВФ пропонував закріпити в меморандумі зобов'язання прийняти у Верховній Раді законодавчу базу для забезпечення роботи антикорупційних судів до кінця березня 2017 року, то відповідно до підсумкового меморандуму законодавча база повинна бути підготовлена ​​і подана в парламент до середини квітня і прийнята парламентом до середини червня, і це є новим "структурним маяком" документа.

Процедура відбору суддів Вищою кваліфікаційною комісією і подача їх кандидатур Вищою радою правосуддя Президенту України для призначення має відбутися до середини січня 2018 року.

Антикорупційний суд повинен почати свою роботу до кінця березня 2018 року.

Міністр фінансів Олександр Данилюк підтвердив, що згідно з домовленістю з МВФ законодавча база для забезпечення роботи антикорупційних судів повинна бути готова і подана в парламент до середини квітня і прийнята Радою до середини червня 2017 року.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Данилюк прогнозує надходження траншу від МВФ у кінці березня
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431514
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVVzVPUTFNd1MxRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору