EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  85504  355

 В Україні зосереджені запаси корисних копалин на 11 трильйонів доларів, - Мінприроди

уголь

В Україні видобувається 98 видів корисних копалин в 3,5 тис. родовищ.


Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook пише координатор групи "Економічна Модернізація" Громадянської Платформи "Нова Країна" Павло Сабастьянович, наводячи дані, озвучені на прес-конференції заступником міністра охорони навколишнього природного середовища Дмитром Рурським.

"В Україні зосереджені запаси корисних копалин на 11 трильйонів доларів."Важко собі уявити таку багату країну, як наша", - зазначив Гурський.

За оцінками українських фахівців, вартість запасів корисних копалин оцінюється в 7,5 трильйона доларів. Але закордонні фахівці, зокрема державні геологічні служби Канади, США, Австралії, Південно-Африканської республіки, оцінюють запаси України в 11-11,5 трильйона доларів, уточнив Гурський.

Читайте також: Державна екологічна інспекція в нинішньому форматі має бути ліквідована, - Семерак

За його словами, Україна видобуває 98 видів корисних копалин в 3,5 тис. родовищ. Всього ж в країні зареєстровано майже 9 тис. родовищ, зокрема, налічується 385 розвіданих родовищ паливно-енергетичної сировини.

"На сьогодні ми маємо 1,3 трильйона кубічних метрів підготовлених до експлуатації запасів природного газу. Вже в підтверджених родовищах газу у нас налічується 4,7 трильйона кубічних метрів. Близько 3 трильйонів кубічних метрів газу досліджується", - поінформував фахівець.

Україна також володіє 68 млрд тонн вугілля різних сортів. За запасами урану країна на 5-му місці в світі, зазначив Гурський.

У кінці свого посту Сабастьянович задає три питання: "Нема резерву для зниження податків? Нема резерву для виплат пенсій? Немає грошей на інфраструктуру?"

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431541
VEhrNGRrdzVRekV3VEhKUmRuUkROekJNTjFGek9VZFhNRms1T0RCTVdGRjJaRU14TUZsRVVYTTVRekV3V1V4UmRVNUROakJNUWpnd1NucFNiSFJET1RCTUwxSm5Ua00wTUZsRVVYWjBRekF3VEdjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору