EN|RU|UK
 За кордоном
  13306  195

 Затулін і Поклонська пропонують давати громадянство РФ усім вихідцям із пострадянського простору, які знають російську мову

У Росії можуть ввести новий принцип отримання громадянства, заснований на "праві ґрунту".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости", про це заявив заступник голови комітету Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек.

За його словами, це передбачає законопроект, запропонований Костянтином Затуліним і Наталією Поклонською. Комітет у справах національностей уже дав свій позитивний висновок.

"У разі ухвалення цього закону отримати громадянство Російської Федерації можна буде не тільки за принципом крові, спорідненості, а й за принципом ґрунту. Основним критерієм буде знання російської мови, а також береться за основу зв'язок із територіями Радянського Союзу і Російської імперії", - сказав він.

Таким чином, за його словами, право на спрощену процедуру отримання російського громадянства отримають носії російської мови - вихідці або їхні родичі з країн пострадянського простору, що колись входили до складу СРСР чи Російської імперії.


"Право ґрунту" - юридичний термін, який закріплює право отримання громадянства тієї чи іншої держави за особами, котрі народилися на території цієї держави.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору