EN|RU|UK
 Політика України
  12048  100

 Відгородитися стіною від Донбасу - означає віддати його назавжди. Згодом він приєднається до України, так само, як і Крим, - Кравчук

Відгородитися стіною - це значить віддати Донбас назавжди.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Обозревателю" повідомив перший Президент України Леонід Кравчук.

Коментуючи теорію про те, що Україні слід відгородитися від окупованих територій стіною, він сказав: "Ви знаєте, десь два роки тому я виступив зі схожою ідеєю: нам потрібно обмежити наші відносини з тими територіями, тому що вони будуть для нас вічною "раковою пухлиною". При цьому я посилався на Олеся Гончара, який у своїх щоденниках написав такі слова: "Якщо Україна хоче побудувати незалежну державу, вона повинна відрізати від себе ракову пухлину, яка називається Донбас". Це його слова".

"Я їх знав давно, ще, коли був президентом, коли їздив туди і зустрічався з людьми. Зустрічі були дуже важкі. Коли ми стояли на майданах, то до мене підходили і говорили в обличчя, що ми придумали Україну, що мови немає, що Шевченка і Лесі Українки немає. Щоб витримати це, мені потрібно було велике терпіння. І думаю, що частина цих людей потім стала під російські прапори", - сказав Кравчук.

Разом з тим, перший Президент України зазначив, що зараз світ настільки динамічно змінюється, що відгородитися стіною - це значить віддати назавжди.

"Подивіться, ще позавчора говорили, що головна ідея світу - це будівництво спілок ЄС, ОБСЄ і т.д. Уже зараз відбулася радикальна зміна: від спілок до прагматизму. Трамп каже, що ми відповідаємо за себе, Франція виступає на виборах за національну ідею , Німеччина теж. Велика Британія взагалі вийшла із союзу. Тобто змінюється ідеологія, змінюється база зовнішніх відносин між державами.

І в цих умовах я зараз спостерігаю процес неминучого зміцнення нашої держави: через нашу політику, наші помилки, недоліки. Десь ми очищуємося, десь набираємо. Іноді Президент говорить те, що можна підтримати, так само і Гройсман. Тобто люди починають формулювати свої політичні формули і пошуки нових напрямків у політиці, беручи на озброєння іншу філософію - зміцнення нашої внутрішньої сили. Тому я думаю, що з часом Донбас приєднається до України. Так само і Крим", - додав Кравчук.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431772
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJLY2xKblRrTjNNRXhNVW1nNVIwUXdURzkyVERsRE5qQk1OMUpuVGtNd01FdzNVWFpZZWxGdGRFZEJNRXhxVVhaSWVsRnNUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору