EN|RU|UK
 Політика України
  2332  18

 Перевірки декларацій сьогодні проводяться в ручному режимі, - НАЗК

Національне агентство з протидії корупції на сьогодні проводить перевірку електронних декларацій у ручному режимі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заступник голови Національного агентства з протидії корупції Руслан Радецький заявив у понеділок на брифінгу в Києві.

"Питання модернізації реєстру ... Сьогодні реєстр декларацій за функціоналом здатний тільки приймати і зберігати декларації, підтримуючи при цьому можливість мінімальної комунікації із суб'єктом декларування ... Перевірки на сьогодні проводяться в ручному режимі. Це правда, так і є - шляхом направлення письмових запитів онлайн-доступу до тих реєстрів, які ми отримуємо", - розповів Радецький.

Він зазначив, що інформація збирається, накопичується і аналізується "в абсолютній більшості в паперовому вигляді".

"Модернізація реєстру передбачає створення апарату програмного комплексу, який би передбачив максимальну автоматизацію процесу перевірки, зокрема, формування електронного досьє декларанта, яке б містило збірник документів, пов'язаних з електронними деклараціями суб'єктів декларування, інформацію про результати перевірок та інформацію за запитами до інших реєстрів", - розповів заступник голови НАЗК.

Що стосується термінів модернізації то, за словами Радецького, зараз завершується розробка техніко-економічного обґрунтування цього проекту. Після цього почнуться процедури закупівель.

"Думаю, що конкретні терміни етапів реалізації будуть визначені у квітні-травні цього року", - сказав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431774
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYWTVRekV3V1VSUmRHUkRlVEJhWWxKblRrTTJNRXhDT0RCTVdGRjFPVU14TUV4eVVtZDBSMEV3VERkUmRtUkRPVEJNVldjd1RGUlJkR1JETmpCTWRsRnpUa2RCTUZsUVVYTjBRM2N3VEROUmRtUkhVR1pPUTJRd1NrUlJiRGxEWVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору