EN|RU|UK
 Політика України
  2367  9

 НАЗК: Співробітники СБУ подали декларації, треба розробити окремий порядок перевірки

Національне агентство з питань запобігання корупції зможе розпочати перевірку декларацій співробітників СБУ після затвердження окремого порядку й отримання доступу до державної таємниці.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це на прес-конференції в понеділок заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

"Багато розмов, що СБУ нібито приховала ту чи ту інформацію. Повірте мені, що ніхто нічого не приховав. Але в країні сьогодні фактично війна, тому відповідно до Закону про запобігання корупції потрібно розробити окремий порядок перевірки", - сказав Радецький.

Він додав, що крім порядку перевірки необхідно також отримати доступ до державної таємниці і спеціально обладнане приміщення.


Радецький поінформував, що сьогодні НАЗК "проводить цю роботу". Зокрема, він повідомив, що порядок перевірки розроблено, він на завершальному етапі узгодження.

"Співробітники СБУ подали декларації, в Реєстрі все це є. Щойно наша уповноважена особа отримає доступ до державної таємниці, вона піде і перевірятиме всі ці декларації", - зазначив Радецький.

У відповідь на запитання журналістів він уточнив, що сьогодні доступ до державної таємниці має лише голова НАЗК Наталія Корчак.

Також читайте: На другому етапі кількість суб'єктів декларування збільшиться в 15 разів - до 1,5 млн, - НАЗК
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431792
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua012TUV4WVVtZE9RekV3VEV4U2JIUkhRVEJNY2xGelNIcFJkR1JETnpCTVdGRjFkRWRETUZsRVVYWjBRemt3VEROUmRGTkVVWFJPUXpFd1RISlJkVGxEZHpCWlJGSm5PVU41TUV4RVVYWmtRemt3V1RrNE1FdElVV3RrUTJwbVRrTmtNRXBFVVd3NVEyRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору