EN|RU|UK
 Політика України
  3050  14

 Україна зацікавлена у використанні можливостей Транскаспійського транспортного маршруту, - Гройсман

Україна максимально зацікавлена у використанні можливостей Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту для транзиту вантажів.

Про це заявив прем'єр Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром економіки Азербайджану Шахіном Мустафаєвим, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна приєдналася до міжнародних стандартів перевезення небезпечних вантажів

"Як ви знаєте, ми маємо сьогодні серйозні проблеми з переміщенням наших вантажів через РФ. В односторонньому порядку Росія перекрила нам транзит через свою територію, що не вкладається абсолютно ні в яку логіку. Тому ми максимально зацікавлені в тому, щоб використовувати можливості Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Я вважаю, що є про що говорити, що поліпшить переміщення товарів, щоб воно було більш інтенсивним", - сказав він.

Прем'єр також навів статистичні дані: "Якщо ми дивимося статистику, за 2014 рік - 450 вагонів, то в 2016 уже майже 3 тисячі, і ми розуміємо, що є дуже хороша перспектива до збільшення".

Зазначимо, даний транспортний маршрут має на меті забезпечити транспортний зв'язок між Китаєм та Європою в обхід Росії, пролягає через Казахстан, Азербайджан, Грузію і Туреччину.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431813
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOMFEzY3dURE5TWjNSRGR6Qk1ZbEpzYm5wUmRqbERNVEJaUkZGMFpFTjVNRXhZVVhRNVF6RXdURE5SZG1SSFVHWk9RMUV3VEdaUmRHUkhRVEJNU0ZGelRrTTFNRXhVVVhSMFEzY3dUREU0TUVweVVYTk9SMEl3VEM5U2JIUkROUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору