EN|RU|UK
 Політика України
  1212  28

 Рада сьогодні розгляне ратифікацію угоди про ЗВТ із Канадою і конвенцію з Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування

Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок розгляне законопроект №0120 про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Канадою.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Після цього Рада планує розглянути законопроект №0125 про ратифікацію конвенції з Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і на капітал.

Далі йде блок законопроектів для включення до порядку денного, серед яких №6172 про скасування необхідності подання електронної декларації військовослужбовцями контрактної форми служби і мобілізованими військовими.

Потім Рада має намір розглянути питання фінансів і банківської діяльності, зокрема законопроект №5361 про дозвіл небанківським фінансовим установам випускати електронні гроші, а також у другому читанні законопроект №2456-д про вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг.

Також депутати мають намір розглянути блок питань паливно-енергетичного комплексу, серед яких у другому читанні законопроект №4334, що передбачає передачу повноважень щодо затвердження тарифів на теплову енергію, яка вироблена з альтернативних джерел енергії (крім ТЕЦ, ТЕС і когенераційних установок) від Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг до органів місцевого самоврядування.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431891
VEhrNGRrdzVRekV3VEROUmRHUkhRVEJNVUZGMFpFZERNRXhxVVhWMFEzZG1Ua014TUV4MlVYUmtRell3V1V4U1owNURLekJNTTFGMlpFTXhTVTVETURCTVdGRjFkRU0zTUV4RVVtZE9SMFF3VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJjMlJEZHpCTU0xRjFkRU0wWms1RFV6QkxRamd3U25KUmMwNURPVEJNUkZGMFRrTjNaazVEV0RCS1RGRnZibnBSYlRsSFR6Qk1jbEpuWkVNeE1FeDZVWE5rUjBRd1dVUlJjM2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору