EN|RU|UK
 Політика України
  1014  11

 НАЗК цього тижня почне перевірку е-декларацій заступників міністрів, - заступник голови агентства Радецький

Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький цього тижня буде ініціювати початок повної перевірки електронних декларацій всіх заступників міністрів.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Цього тижня я також буду пропонувати членам Нацагентства проект рішення про початок повної перевірки всіх заступників міністрів", - сказав Радецький.

Він нагадав, що відповідно до Порядку повна перевірка починається з рішення НАЗК, яким дається доручення членам Нацагентства провести повну перевірку декларацій суб'єктів декларування через працівників відповідного структурного підрозділу агентства. Початком здійснення повної перевірки декларації є день, наступний за днем прийняття рішення. Про початок перевірки суб'єкта декларування повідомляють через електронний кабінет у день ухвалення рішення.

Радецький також нагадав, що зараз тривають перевірки декларацій Президента, Прем'єр-міністра, Голови ВР, членів уряду.

За словами заступника голови НАЗК, під час перевірки в першу чергу проводиться аналіз відомостей про об'єкти декларування, зазначені в декларації - їх порівняють з інформацією в реєстрах інших баз даних органів державної влади, в разі необхідності направлять запити суб'єктам декларування з проханням надати ту чи іншу інформацію .

Останнім етапом буде ухвалення рішення НАЗК про результати перевірки. За вказівку наперед недостовірних відомостей у декларації буде складатися адміністративний протокол, який направлять до суду для притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності. Як пояснив Радецький, якщо буде виявлено розбіжність на суму, меншу 400 тис. гривень, то законом передбачена адміністративна відповідальність та штраф до 42 тис. 500 гривень, якщо ж вона перевищить цей поріг, НАЗК буде передавати документи в НАБУ для відкриття кримінального провадження.

Заступник голови НАЗК нагадав, що повна перевірка триває 60 днів і може бути продовжена ще максимум на 30 днів.

Радецький запевнив, що ніхто з посадових осіб, чиї декларації відповідно до закону повинні бути перевірені, не уникне цього.

"Ми будемо поступово спускатися зверху вниз. У міру проведення перевірки попередніх будемо спускатися вниз до інших посадових осіб", - зазначив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431894
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZGelRrZEhNRnBpVW1vemVsRjJPVU14TUZsRVVYUmtRM2t3V21KU1owNUROakJNUWpnd1RGaFJkVGxETVRCTWNsSm5kRWRCTUV3M1VYWmtRemt3VEZWbk1FeFVVWFJrUXpZd1RIWlJjMDVIUVRCWlVGRnpkRU4zTUV3elVYWmtSMUJtVGtOa01FcEVVV3c1UTJFPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору