EN|RU|UK
 Політика України
  1177  6

 Тривалість судового розгляду справ є чи не найболючішою проблемою в роботі САП і НАБУ, - Холодницький

Основна мета НАБУ і САП - це обвинувачувальні вироки суду.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

Коментуючи заяви громадських організацій про те, що САП не проявляє активності в прискоренні розгляду переданих до суду справ, глава САП зазначив, що законодавством не передбачені відповідні механізми, і будь-які дії в цьому напрямку можуть розцінюватися як тиск на суд.

"Численним громадським організаціям легко "судити", бо відповідальності не несуть за слова. А в нас все по-іншому. Тривалість судового розгляду справ є чи не найболючішою проблемою в роботі САП та НАБ України, оскільки ми розуміємо, що затримання, оголошення підозр це один з етапів притягнення осіб до кримінальної відповідальності, а основна наша мета - це обвинувальні вироки суду. Однак, на превеликий жаль, чинне законодавство не надає можливості прокурорам впливати на оперативність судових розглядів справ, оскільки згідно закону прокурор знаходиться в рівних умовах з стороною захисту. Все інше можна буде трактувати як тиск на судову гілку влади", - підкреслив Холодницький.

Разом з тим, він зазначив, що незважаючи на завантаженість, яка, за його даними, в середньому становить 1 прокурор САП на 9 детективів НАБУ, за весь період діяльності САП, жодне судове засідання не було відкладено через неявку працівників прокуратури.

Також читайте: Україна потребує антикорупційних судів: на кону майбутнє верховенства права, - голова представництва ЄС Мінгареллі

Повний текст інтерв'ю з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким читайте ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431918
VEhrdlVYQmtReXN3VEhaUmRuUkRNREJNTTFGMVRrZEhNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsSFFqQlpVRkYwU0hwUmJtUkRVVEJLU0ZGdk0zcFJhMDVET1RCWlRGRjFUa00yTUV3M1VtZE9SMFF3VEM5U2FIUkhWekJNYmxGMlpFTjNTVTVETHpCWlJGRjJkRU0yTUZsUVVtZE9RM2N3V1V4U1p6bEhRVEJNUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору