EN|RU|UK
 Політика України
  10082  154

 Укладення Угоди про вільну торгівлю з Канадою - це визнання прогресу України на шляху реформ, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко прокоментував ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби очільника держави.

"Сьогодні - важливий день для відносин між Україною та Канадою. Це день ратифікації Угоди про вільну торгівлю, над якою ми спільно з нашими канадськими друзями працювали тривалий час", - повідомив Президент.

Порошенко висловив подяку прем'єр-міністру Канади Джастіну Трюдо за його співпрацю і відданість зміцненню відносин з Україною, а також пані Христі Фріланд - міністру торгівлі, а нині міністрові закордонних справ Канади.

"Це історичний момент для нашої двосторонньої торгівлі з Канадою. Країною, що системно, на постійній основі підтримує Україну та допомагає у розбудові економічного потенціалу нашої держави.

Ця Угода започатковує символічний трансатлантичний місток вільної торгівлі. Відтак, український бізнес отримає доступ до північноамериканського ринку. А це - і зростання українського експорту. І зростання прямих іноземних інвестицій в Україну - на рівні 36 мільойнів доларів. І створення нових робочих місць у будівництві, промисловості та торгівлі.

Це - також безмитний доступ на 98 % товарних позицій на канадський ринок. По суті, йдеться про формування трикутника вільної торгівлі Україна - Канада - ЄС. Адже на завершальному етапі знаходиться формування зони вільної торгівлі Канада - ЄС. З урахуванням вже успішно діючої зони вільної торгівлі Україна - ЄС на ринках трьох наших сторін ми створюватимемо максимально сприятливі умови для роботи в інтересах всіх гравців ринків нашого символічного трикутника. А це вже спільне торговельне поле і спільний фронт взаємної підтримки", - зазначив Президент, додавши, що це дуже важливо як відповідь на російську гібридну агресію, яка сьогодні загрожує не лише Україні, але країнам ЄС, Канаді і всьому вільному світі.

Також читайте: Рада ратифікувала угоду про ЗВТ із Канадою

Зі слів Порошенка, це також вкрай важливо і як свідчення нашої незламної трансатлантичної єдності і солідарності: "Вона вимірюється як нашим санкційним фронтом, так і дуже важливою та потрібною військовою допомогою, яку Україні надають наші партнери".

"У цьому зв'язку хотів би висловити вдячність канадській стороні за нещодавнє рішення стосовно продовження тренувальної місії для українських військових Unifier ще на два роки - до 2019-го. Це - твердий і рішучий сигнал агресору про те, що Україну не зламати жодним тиском. Вільний Світ і надалі упевнено стоїть на позиціях підтримки України.

Укладання Угоди про вільну торгівлю з Канадою - це визнання прогресу нашої держави на шляху реформ. Це символ довіри до принципів і цінностей ведення бізнесу, які сьогодні формуються в Україні відповідно до найкращих стандартів і практик.

Тому, ратифікація і подальше набуття чинності Угодою про вільну торгівлю з Канадою стануть важливим сигналом для наших міжнародних партнерів та потенційних інвесторів у всьому світі", - резюмував голова держави.
Верхня палата - Сенат Канади - 8 березня в другому читанні підтримав угоду про ЗВТ з Україною.

Остаточне голосування в третьому читанні очікують упродовж місяця.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431919
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTFRGSm5Ua2RQTUV4VVVYWnBSRkZzVGtNeU1FeEVVbWRrUjBNd1dtSlJkbGg2VVhCT1IwRXdXbUpSZFRsRGR6Qk1NMUYwUTBSUmNHUkhRVEJNYWxKblpFZERNRms0ZGt3NVEzZ3dXbUpSZERsRE9UQk1XRkpuV0hwU2JIUkRPVEJNVEZGMFpFZENNRmxNVVhWT1IwY3dXbUpTYkRONlVtZDBReXN3V1VSUmN6bEhWekJNVEZGMU9VZFFaazVIVnpCTU0xRnpkRU14TUZsSVVtZDBReXN3V1VSUmRVaDZVbWRPUXpFd1dWUlJkblJIUVRCTWVsRjFTSHBSYlhSRGR6Qk1NMUZ6VGtNd01FeENPREJLWmxGcmRFTnA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору