EN|RU|UK
 Політика України, Події
  6489  193

 Росія готова дестабілізувати ситуацію в Україні в будь-який момент і під будь-яким приводом, - Грицак

Розв'язана Росією гібридна війна охоплює всі регіони України і штучно симулює сепаратистські рухи.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СБУ, про це в ході робочої поїздки в Закарпатті заявив глава СБУ Василь Грицак.

"Сьогоднішнім бійцям в АТО є з кого брати приклад героїчного захисту рідної землі", - сказав він.

Грицак переконаний, що можна провести паралелі між подіями 78-річної давнини і теперішнім часом.

"Як і тоді, ворог не хоче бачити сильну Україну, більш підступними стали лише методи гібридної війни. Один з них - створення поясу нестабільності в різних регіонах України. Ви були свідками спроб формування фейкових народних рад", - зазначив глава СБУ.

Грицак додав, що СБУ не допустить втілення цих планів російських спецслужб. За його словами, розв'язана Росією гібридна війна охоплює всі регіони України і, зокрема, штучно симулює сепаратистські рухи.

"Хтось свідомо працює на російські спецслужби, багатьох використовують в "темну", але дестабілізувати ситуацію в Україні росіяни готові в будь-який момент, під будь-яким приводом", - вважає глава СБУ.

Крім того, він зазначив, що СБУ володіє інформацією про спільників російських спецслужб по всій території України.

"Справедливого покарання не уникне жоден громадянин, який сприяє російській агресії. Як всі мудрі народи, українці повинні відкинути суперечки і об'єднатися перед обличчям зовнішньої агресії, незважаючи на політичну приналежність, віросповідання і мову спілкування, - зазначив Грицак.

Нагадаємо, раніше глава СБУ заявив, що з початку 2015 року РФ почала фінансувати політичну активність на території України, однією з цілей якої є прихована федералізація.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору