EN|RU|UK
 Політика України
  6126  98

 "Нам демократія не потрібна. Сьогодні Росії потрібна монархія", - кремлівська маріонетка Аксьонов

У президента РФ має бути більше прав, аж до диктатури.

Про це заявив маріонетка Кремля в окупованому Криму Сергій Аксьонов в ефірі Першого Кримського телеканалу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Дождь.

"Нам така демократія в тому вигляді, в якому вона подається західними ЗМІ, не потрібна. У нас є свої традиційні православні, духовні цінності ... Сьогодні, на мій погляд, Росії потрібна монархія", - заявив Аксьонов.

На його думку, демократія "у сьогоднішніх умовах" і за наявності "зовнішнього ворога" - "це зайве".

"Я маю на увазі не демократію, як її розуміють нормальні люди, а вседозволеність, як багато хто трактує режим демократії", - додав він.

Він також додав, що у російського президента в сучасних умовах повинно бути більше повноважень.

"Тому що поки є зовнішній ворог, на мій погляд, необхідна єдиноначальність. Сьогодні у президента має бути більше прав, аж до, вибачте, диктатури", - зазначив маріонетка Кремля в окупованому Криму Аксьонов. Він також висловився за довічне президентство Володимира Путіна.

"Ми бажаємо, що до кінця своїх днів він (Путін) був нашим президентом. Я просто, чесно, іншого не бачу. Вважаю, що йому довічно треба давати цю посаду - президента. Інших кандидатур і альтернатив йому немає", - сказав маріонетка Кремля в окупованому Криму Аксьонов.

Також читайте: Путін вирішив приєднати частини "армії Південної Осетії" до складу армії РФ
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору