EN|RU|UK
 Політика України, Київські новини
  1489  4

 Аудиторська служба виявила завищення вартості ремонту автодоріг столиці на 11 млн гривень

Такі підсумки перевірки роботи "Київавтодору".

Державна аудиторська служба виявила завищення вартості ремонту автодоріг столиці на 11 млн гривень за підсумками перевірки комунального підприємства "Київавтодор", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Фахівці ДАК завершили розпочату наприкінці минулого року планову ревізію фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації "Київавтодор" за період із 01.01.2014 по 01.09.2016. Під час контрольного заходу виявлено завищення підрядниками вартості ремонтів доріг м. Києва загалом на суму майже 11 млн гривень", - йдеться в ньому.

Зокрема, підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли в акти виконаних робіт недостовірні відомості про використані матеріали й будівельні машини, а також неправильно застосували норми і розцінки.


Зазначено, що один із виконавців ремонтних робіт, компанія "Тілльман Інжиніринг" перешкоджала фахівцям ДАК, через що неможливо було провести зустрічну звірку, щоб документально підтвердити вартість виконаних на замовлення "Київавтодору" робіт із капітального ремонту Південного мосту через Дніпро (в Дарницькому районі Києва) на суму понад 46 млн гривень.

Також під час ревізії виявлено порушення законодавства у сфері закупівель за державні кошти.

Наприклад, корпорація не скасувала торгів і уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 млн гривень, незважаючи на невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документації конкурсних торгів.

Матеріали перевірки направили в Головне слідче управління Національної поліції в Києві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432061
VEhrNGRrdzVRM2N3V1ZCUmRFNUROREJaU2pnd1RGUlJkblJIUVRCTU4xRnpPVU0wWms1RE5qQk1OMUpuVGtkRU1Fd3ZVbWgwUjFjd1dUazRNRXd2VVhSa1IwRXdURmhSYzNSSFZ6QlpSRkYxZEVOM1prNURZVEJNYWxKc09VTjVNRXhFVVhOMFIwTXdURGRSZEU1REt6QlpRamd3U25KUmRVNUhXREJNU1QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору