EN|RU|UK
 Економіка
  23307  199
Матеріали за темою:

 Через блокаду один із найбільших українських ГЗК зупиняє частину виробництва

Унаслідок блокади залізничного сполучення з Донбасом один із найбільших в Україні гірничо-збагачувальних комбінатів - Північний ГЗК - зупинив половину машин огрудкування.

Про це повідомили на підприємстві, передає 112.

Це викличе погіршення виробничих показників підприємства.

Як повідомляли раніше в ЗМІ, тривала незаконна блокада НКТ викличе великі проблеми підприємств не тільки на непідконтрольній території України, а й на її підконтрольній уряду частині.

"Відбудеться стрімке падіння зайнятості в Маріуполі, Авдіївці, Кривому Розі, Кам'янському (метзаводи, їхні постачальники й підрядники), що матиме катастрофічні наслідки для соціально-економічної стабільності в промислових містах країни і викличе різке зниження соціально-економічної стабільності в Україні загалом", - повідомив із цього приводу президент об'єднання підприємств "Украметалургпром" Олександр Каленков.

Також Каленков заявив, що незаконна блокада стане причиною падіння виробництва на двох металургійних гігантах Маріуполя ("Азовсталі" і ММК імені Ілліча) щонайменше на 20%.

Україна в цьому випадку втратить місце в першій десятці країн-виробників сталі і знизить свій експортний потенціал без можливості відновлення його упродовж двох років. Під загрозою опиниться і реалізація програм розвитку Маріуполя, адже понад чверть міського бюджету - це податки місцевих металургів.

Як повідомляли раніше, блокада залізниці вдарить по всій промисловості України, що неминуче призведе до падіння курсу гривні внаслідок різкого зменшення валютного виторгу. Гірничо-металургійний комплекс дає чверть усієї валюти в країну.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432097
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyVEhrdlVYWk9RekV3V1V4UmMwNUROekJaVUZKblRrTjZNRnBpVW1vemVsRnpaRU0zTUV3M1VYVjBSMFF3VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJhemxEV0RCS2J6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору