EN|RU|UK
 Економіка
  2483  15

 Працівники "Укрспирту" провели акцію під Міністерством агрополітики

Працівники "Укрспирту", незадоволені політикою менеджменту державного підприємства, провели акцію під Міністерством агрополітики.

За словами протестувальників, дії керівництва можуть призвести до знищення спиртової галузі країни, передає телеканал "112".

"Вони запустили відразу ж ті заводи, діяльність яких було припинено через тіньове виготовлення спирту. Своїми діями ми намагаємося привернути увагу громадськості до того, що відбувається, і зробити так, щоб нас почуло керівництво держави", - повідомив співробітник відділу безпеки ДП "Укрспирт" Вілен Мазур.

За час попередньої команди підприємство вперше за багато років показало прибутковість, розповідають учасники мітингу. Кажуть, тепер його вартість штучно занижують, а робочі заводи зупиняють.

"Скільки я працюю, років 10, це пвперше, коли галузь показала прибутковість. І сьогодні ми боїмося того, що знову галузь зайде в ступор", - зазначив голова профспілки Вишняківського спиртзаводу Юрій Лещенко.

"У нас відбувається бойове зіткнення на сході країни, і в нас є економічний фронт усередині країни, де команда колишнього президента, багато чиновників або ділків, які залишилися на місцях, намагаються виводити і виводять гроші на користь Росії", - заявив активіст Сергій Райхман.

Ініціативна група працівників "Укрспирт" пише звернення до міністра агрополітики і голови уряду з вимогами провести санацію підприємства і зупинити знищення галузі. На думку мітингувальників, ситуацію може врятувати приватизація підприємства, але тільки якщо вона відбудеться прозоро.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432116
VEhrNGRrdzVSMEl3VEM5UmRVNUhRVEJaU2pnd1NucFNiSFJET1RCTVJGRnpPVWRCTUV3M1VYWTVReXN3VEhaU2JIUkhRekJNYWxGMWRFTTBaazVEYWpCTWNsSm5Ua2RDTUV3dlVYVk9SMEV3V1VrOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору