EN|RU|UK
 За кордоном
  20736  136

 У Канаді побудують космодром для запуску українських ракет "Циклон-4М"

До 2022 року з космодрому запускатимуть 8 ракет щорічно.

Американська компанія Maritime Launch Services, яка базується в Канаді, побудує космодром у провінції Нова Шотландія, з якого запускатимуть українські ракети-носії "Циклон-4М". Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CBC News.

Будівництво космодрому має розпочатися у 2018 році, а перший комерційний запуск планують на 2020 рік. Очікують, що до 2022 року з космодрому запускатимуть 8 ракет щорічно.

Як пише видання, будівництво космодрому обійдеться в 148 млн канадських доларів. А всього на будівництво, запуск першої ракети і розвиток проекту знадобиться 304 млн канадських доларів.


Зазначимо, що "Циклон-4" - це проект українського космічного ракетного комплексу (КРК), куди повинні були входити ракета-носій (РН) "Циклон-4" і наземний комплекс, що забезпечує проведення на космодромі робіт із підготовки і запуску РН і корисного навантаження (КН).

РН "Циклон-4" призначена для оперативного і високоточного виведення на кругові, геостаціонарні і сонячно-синхронні орбіти космічних апаратів різного призначення з космодрому Алькантара (Бразилія). Вона дозволяє виводити космічні апарати на екваторіальну орбіту висотою 500 км КН масою до 5,5 т і масою до 1,8 т - на геоперехідну орбіту.

Раніше Україна співпрацювала з програмою "Циклон-4" з Бразилією, проте у 2015 році Бразилія заморозила роботи в проекті.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432127
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1oyUkRPREJNTjFKbldIcFNaMDVEZHpCTWNsRjBaRWRETUV4b09EQktjbEZ6VGtNNU1FeEVVWFJPUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору