EN|RU|UK
 Політика України
  11430  101
Матеріали за темою:

 МЗС РФ про блокаду Донбасу: "Видно явне прагнення вкотре перекласти відповідальність за те, що відбувається, з хворої голови на здорову"

У Росії із заклопотаністю сприйняли рішення Ради національної безпеки й оборони України (РНБОУ) про припинення вантажного і транспортного сполучення з окупованим Донбасом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в коментарі Міністерства закордонних справ (МЗС) РФ.

"Все це мотивується "загостренням обстановки" в зоні проведення ініційованої самим же Києвом каральної операції проти власних громадян. Видно явне прагнення вкотре перекласти відповідальність за те, що відбувається, з хворої голови на здорову. Хотіли б нагадати, що нинішній виток напруженості був також спровокований Україною, влада якої не бажає врегулювати конфлікт мирним політичним шляхом і робить ставку на силове врегулювання "проблеми Донбасу", - заявили у відомстві.

"Як окреме блюзнірство прозвучали слова секретаря РНБОУ А. Турчинова про те, що введена блокада південного сходу буде діяти до виконання пунктів Мінських домовленостей про припинення вогню і відведення важких озброєнь від лінії зіткнення сторін. Ось уже два роки, як саме Київ вперто не бажає виконувати зазначені положення", - вважають у МЗС РФ.

"Згадане рішення РНБОУ обґрунтовується також нібито захопленням розташованих на Донбасі українських підприємств. Подібне твердження не витримує критики. Київ, потураючи екстремістам, які блокували залізничне сполучення з регіоном, сам створив штучні проблеми для нормального функціонування цих економічних об'єктів. Прагнучи не допустити їх руйнування і знищення, влада проголошених ДНР і ЛHP була змушена взяти на себе відповідальність за ці підприємства і долю людей, які там працюють", - ідеться в заяві.

"Закликаємо керівництво України не доводити ситуацію до гуманітарної катастрофи і приступити нарешті до неухильного виконання власних зобов'язань щодо "Комплексу заходів", у т. ч. щодо відновлення соціально-економічних зв'язків із Донбасом", - додає відомство.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Представник ОБСЄ Сайдік про ситуацію на Донбасі: "Цей небезпечний розвиток по спіралі потрібно терміново зупинити"

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки й оборони (РНБО) прийняла рішення тимчасово припинити переміщення вантажів через лінію розмежування в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Президент України Петро Порошенко заявив, що винятком повинні бути тільки гуманітарні вантажі українських і міжнародних гуманітарних організацій.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n432159
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432161
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyVEhrdlVYTmtRemN3VERkUmRYUkRkekJNVkZGelNIcFJiazVEV0RCTFJXY3dTMFJSY0VoNlVXOU9RMlF3U2toUmJtNTZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUdaT1ExVXdURGRSZG1SRGVEQk1SRkpuVVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору