EN|RU|UK
 Політика України
  107957  734

 Терорист Ходаковський звинуватив у зв'язках із Росією не тільки офіцерів, але й Тимошенко. ВIДЕО

У кінці минулого року ватажок терористичного батальйону "Восток" звинувачував у зв'язках із Росією Юлію Тимошенко.


Народний депутат України Антон Геращенко заявив, що його колега в парламенті Ігор Луценко поширив недостовірну інформацію про те, що співробітник поліції Юрій Голубан, який брав участь у спецоперації з вилучення зброї в блокувальників, раніше співпрацював із бойовиками.

Зазначимо, що кілька місяців тому Ходаковський звинувачував у зв'язках із Росією Юлію Тимошенко.
...
"Якщо ми знову будемо робити ставку на тих самих людей, які себе однозначно завжди проявляли в усіх складних ситуаціях - а я маю на увазі зараз ту політичну еліту, яка збереглася після Майдану, яка в принципі може бути знову задіяна, починаючи від Юлі Тимошенко і закінчуючи товаришом Тігіпком, товаришами Льовочкіним і всіма іншими. Якщо в Україні знову прийдуть до влади ось ці люди, і вони на сьогодні заявляють себе як такі, що лояльно ставляться до Росії, то через якийсь час ці сили знову обов'язково зрадять. Вони вже це робили і робили не раз", - заявив тоді ватажок терористичного батальйону "Восток".

"Природно, російські політичні кола, маючи певну взаємодію і з Юлією Тимошенко, і з іншими представниками українського політикуму, розраховують на те, що ті, своєю чергою, посиливши свої позиції внаслідок якихось трансформацій у політиці - дострокових виборів, чогось іще - зможуть змінити центральний курс України і повернути його в бік зближення з Росією", - заявив у листопаді 2016 року Ходаковський.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v432205
VEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS2RsSm5PVWRITUV4WVVYWmtRell3VERSbk1FbGlVWE01UXlzd1dVRjJURGxIUXpCTVdGSm5Ua01yTUZsRVVYVk9Rek13VEhjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору