EN|RU|UK
 Політика України
  5311  75

 "Блокада завдала тільки шкоди. А рішення про звільнення заручників ухвалюють в одному кабінеті, в Москві", - Гройсман

Прем'єр-міністр упевнений, що блокада Донбасу нашкодила економіці України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України, Володимир Гройсман підбив підсумки торгової блокаді Донбасу, яку організували добровольці.

"Ми самі собі заважаємо робити правильні кроки на благо держави. Я б хотів сказати про блокаду, яка відбувається кілька місяців. Блокада завдала тільки шкоди. Яка була мета її ініціаторів - звільнити заручників. Але ми ж знаємо, що всі механізми зараз використовують для цього. І ми знаємо, що ці рішення ухвалюють тільки в одному кабінеті в Москві - до чого тут блокада?"- сказав Гройсман.


На думку Прем'єра, щойно Україна почала процес розвитку, знайшлися ті, хто цьому завадив.

"Зліт 2016 року, коли я зібрав надзвичайний штаб у сфері енергетики: я щодня казав про те. Що росіяни все зроблять для того, щоб зупинити постачання українського вугілля в Україну. І вони це зробили. Не безпосередньо, а через інших людей", - каже Ггройсман.

Також Прем'єр анонсував ухвалення Кабміном продовження надзвичайних заходів у енергетиці і назвав це необхідним заходом для досягнення енергетичної незалежності.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432221
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1F6Y3dURGRSZFhSRGR6Qk1WRkZ6U0hwUmJYUkRkekJNU0ZGMlRrZFhNRXd4T0RCS1ZGRjJkRU01TUV4SVVYTk9SMEk9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору