EN|RU|UK
 Політика України
  20621  37

 Рада підтримала створення єдиного державного реєстру військовозобов'язаних

Верховна Рада підтримала законопроект про створення в Україні єдиного реєстру військовозобов'язаних.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду, за відповідний законопроект №2504-д у повторному другому читанні проголосували 236 народних депутатів.

Як відомо, законопроект 2504-д зареєстрували в листопаді 2015 року й відтоді неодноразово допрацьовували.

Державний реєстр буде єдиною автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, де зберігатиметься інформація про всіх військовозобов'язаних (призовників).

Реєстр має допомогти веденню військового обліку; плануванню й виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняттю на військову службу за контрактом; інформаційному забезпеченню осіб, звільнених із військової служби, які мають право на пенсію, і членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.


Реєстр міститиме персональні й службові дані військовозобов'язаних громадян України у віці від 17 до 60 років, зокрема, відомості про дату виїзду за межі України й дату повернення на територію України.

Власником усієї інформації виступатиме Міністерство оборони, а розпорядником - Генеральний штаб.

Сюди перенесуть відомості з ЦВК, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. Також реєстр поповнять даними військовозобов'язаних (призовників) з облікових карток і особистих справ військкоматів.

"Батьківщина" й "Опозиційний блок" не дали своїх голосів за ухвалення цього закону. Одна з головних претензій до документа - побоювання, що персональні дані військовозобов`язаних недостатньо захищені і можуть потрапити в руки супротивника або інших зацікавлених осіб.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432248
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURNekJNTjFGemJucFNaMDVETVRCYVZGSm5aRWRETUZsQ09EQk1URkpzZEVNMU1GbElVbXBPUXpZd1REZFJjM1JES3pCWlNGRjFPVWRFTUV4aVVYTmtReXN3VEV4U2FIUkhWMlpPUTFNd1MwSTRNRXA2VW14MFF6a3dURGRSYzJSREt6QlpSRkYyZEVNNU1FeG5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору