EN|RU|UK
 Політика України
  14948  181
Матеріали за темою:

 Порошенко ввів у дію рішення РНБО про припинення вантажоперевезень із Донбасом

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким офіційно ввів у дію ухвалене в середу Радою нацбезпеки й оборони (РНБО) рішення про початок транспортної блокади Донбасу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби голови держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Указ №62 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України", яким, відповідно до статті 107 Конституції, увів у дію рішення РНБО", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що документ ухвалено у зв'язку із суттєвим загостренням безпекової ситуації в районі проведення антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, насильницьким захопленням українських підприємств, розташованих на території окремих районів Донецької та Луганської областей, зростанням загроз економічній і енергетичній безпеці нашої держави, яке спровоковали свідомі дії терористів, ескалацією агресії з боку Російської Федерації проти України та з метою захисту прав і свобод громадян України, гарантування національної безпеки.

Також читайте: Порошенко озвучив умови скасування блокади: "Поверніть підприємства українським власникам, забезпечте перший і другий пункт Мінських угод"

"Зважаючи також на визнання Росією документів і реєстраційних знаків транспортних засобів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на окупованих територіях Донбасу, РНБО пропонує такі дії.

Зокрема, тимчасово, до реалізації пунктів 1 і 2 Мінського "Комплексу заходів" від 12 лютого 2015 року, а також до повернення захоплених підприємств до функціонування згідно із законодавством України, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей. У зв'язку з цим Кабінет Міністрів має невідкладно вжити заходів щодо припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах зазначених областей, крім вантажів, що мають гуманітарний характер і надаються українськими та міжнародними гуманітарними організаціями.

Також Уряд має забезпечити безпечне і надійне функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексів України та вжити заходів щодо нейтралізації загроз економічній безпеці і та мінімізації їх наслідків для економіки і бюджету держави. Зокрема, забезпечити безумовне виконання в повному обсязі рішень Ради національної безпеки і оборони України щодо забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону і нейтралізації загроз енергетичній безпеці, посилення захисту критичної інфраструктури України.

На Міністерство внутрішніх справ, Національну поліцію, Національну гвардію, Державну фіскальну службу за участю Служби безпеки України покладається забезпечення виконання цього рішення шляхом припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей шляхами залізничного і автомобільного сполучення. Зазначені структури також мають створити умови для залучення громадськості до контролю за реалізацією заходів, передбачених цим рішенням, вжити додаткових заходів щодо зміцнення публічної безпеки, протидії диверсійним і терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

Крім того, РНБО пропонує керівництву антитерористичної операції вжити вичерпних заходів з нейтралізації можливих збройних провокацій", - йдеться в повідомленні прес-служби Президента.


Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко затвердив санкції проти п'яти російських банків

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки й оборони України, введеного в дію цим Указом Президента, покладається на Секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Документ набуває чинності з дня опублікування.

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки й оборони (РНБО) ухвалила рішення тимчасово припинити переміщення вантажів через лінію розмежування в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Президент України Петро Порошенко заявив, що винятком мають бути тільки гуманітарні вантажі українських і міжнародних гуманітарних організацій.Источник: https://ua.censor.net.ua/n432253
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhOa1F6Y3dURGRSZFhSRGR6Qk1WRkZ6U0hwUmMzUkRkekJNTTFKbmRFTjNNRXhpVW14dWVsRjJPVWRYTUV4VVVYWTVSMEV3VEdwU2JFNURPREJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCTU0xRnpUa00yTUV4RVVYUXplbEYwWkVNNU1FeFlVbWRPUTNvd1RGaFNaM1JETkRCTWNsRnpTSHBSYjA1RFpEQktTRkZ1Ym5wUmJFNURLekJNTTFGelpFTjNNRmxGUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору