EN|RU|UK
 Політика України
  4466  32

 Підкомітет Ради сьогодні розгляне питання фінансування псевдоветеранських організацій, - активіст Резніченко

Сьогодні відбудеться засідання підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції, в якому візьмуть участь ветерани АТО і волонтери. На засіданні підкомітету буде розглянуто питання щодо крадіжки під виглядом громадськості грошей на потреби ветеранських організацій.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ повідомив ветеран війни на Донбасі, активіст організації "Новий вогонь" Дмитро Резніченко.

За його словами, це буде першою спробою на офіційному державному рівні порушити питання, які назріли в системі суспільних рад при міністерствах, розкрадання фейковими громадськими радами, фейковими генералами, фейковими ветеранами бюджетних грошей.

"У першу чергу, хочеться запитати, чому за українські гроші утримуються сепаратисти, путінська агентура, які воюють проти України. Засідання підкомітету з громадськими радам має видати якусь законодавчу ініціативи або ініціативу для зміни постанов у Кабміні щодо системи розподілу коштів", - заявив активіст, зазначивши, що рекомендації будуть дані або Кабміну, або Раді.

"У будь-якому випадку, це буде офіційне засідання, на якому ініціативна група повинна визначити, яким шляхом можна ці гроші забрати у сепаратистів", - констатував Резніченко.

За його словами, для участі в засіданні підкомітету запрошені офіційні особи, відповідальні за розподіл коштів для потреб ветеранів.

"Запрошені, але наймерзенніші з них навряд чи прийдуть. Тому що генерал Палій, яка недавно отримав по морді під час минулого звіту про те, як вони розікрали гроші за минулий рік, взагалі зараз, судячи з наявної інформації, втік на фронт. Вперше в житті він поїхав на фронт, щоб зробити із себе справжнього ветерана", - розповів активіст.

Разом з тим, паралельно під будівлею комітетів ВР буде проходити пікет, організований активістами.

Зазначимо, головою підкомітету ВР з питань взаємодії з громадянським суспільством комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції є нардеп ("Батьківщина") Ігор Луценко.

"Шановні друзі, можливо, ви ще не чули - нещодавно виявилося, що попри третій рік війни існує група з псевдоветеранських організацій, котра: безпідставно отримує кошти з бюджету в обсязі до 20(!) млн гривень - гроші, котрі мали б іти на допомогу справжнім ветеранам війни на сході; просуває цінності "русского мира", пропагуючи російську точку зору та інколи відверто стаючи на бік агресора; узурпувала прийняття рішень у ряді громадських рад, зокрема, при Міністерстві оборони, блокуючи прогресивні реформи. Повторю ще раз - ми до сих пір фінансуємо зі свого бюджету сепаратистів прямо у себе, тут, у тилу. Громадськість, волонтери та ветерани війни на сході вимагають ліквідувати корупційну схему з фінансування псевдоветеранів та встановити прозорий порядок виділення коштів ветеранським організаціям, та реформувати інститут громадських рад при центральних органах влади. Запрошую усіх на засідання підкомітету із взаємодії з громадянським суспільством Комітету із протидії корупції. Буде оголошено факти корупції та запропоновано правові рішення. 14-00, п'ятниця 17 березня, Садова 3а, 5-й поверх, зала засідань", - розповів нардеп.

Нагадаємо, минулого тижня ветерани побилися в київському Будинку офіцерів під час звіту Держслужби у справах ветеранів за 2016 рік: "Поліцію треба викликати! Затримайте його!"

Источник: https://ua.censor.net.ua/n432358
VEhrNGRrdzVRM2t3VEZoU1ozUkRNVEJaUkZGelRrTTVNRXhvT0RCTVNGSnNkRU0xTUV4eVVYTkllbEZyVGtNNU1GbE1VWFZPUjBNd1RGaFNaMDVES3pCWlJGRjFUa2RDTUZsTVVYVk9SMGd3VEROUmMwTkVVWFowUXk4d1RGaFNaMDVEZHpCWllsSnNkRWRRWms1RFV6QkxRVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору