EN|RU|UK
 Політика України
  3963  43

 "На більшість пунктів документа у нас вже є готові законопроекти в парламенті", - Тягнибок про спільний маніфест "Свободи", ПС і "Національного корпусу"

Лідери політсил підписали спільний маніфест.

Як передає Цензор.НЕТ, Олег Тягнибок прокоментував підписання спільного маніфесту "Свободи", "Національного корпусу" і ПС.

"На більшість пунктів документа ми вже маємо готові законопроекти, які зареєстровані в парламенті. Те, що поки залишилося поза нашою увагою, буде опрацьовуватися нашими експертами. Через депутатів від "Свободи" та "Національного корпусу", які є у Верховній Раді, ми будемо реєструвати наші ініціативи. Це перше. Друге, вуличні акції - як локальні, так і всеукраїнські. Зокрема тематичні протести, наприклад, щодо заборони торгівлі землею чи продажу стратегічних об' єктів, або взагалі проти дій влади. Третє, ми будемо активно напрацьовувати та проводити наукові-теоретичні конференції, будемо залучати до вдосконалення наших позицій кращий інтелектуальний потенціал. Причому не тільки український, а й міжнародний".

Крім того, у авторів маніфесту є певні геополітичні амбіції (наприклад, зі створення Балто-Чорноморського Союзу).

"Будемо планувати конференцію з участю Балтійських країн, Польщі, Туреччини, Молдови, Білорусі і так далі", - розповів лідер "Свободи".

ПОВНИЙ ТЕКСТ ІНТЕРВ'Ю ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n432362
VEhrdlVXOTBSMUF3VEZCUmRtUkROREJNU0ZGMmRFTTJUSGt2VVc5a1Eza3dURGRSYzJSREt6Qk1WRkZ6U0hwUmJqbEhRVEJNUkZGemRFTTBNRXhyWnpCWlNGRjBaRU0yTUZsTVVYWjBSMEZtVGtOa01FeEVVbWgwUjFjd1REZFJkbVJEZHpCTWRsSnFUa001TUV4cVVYVlRSRkYxZEVNck1GbEVVWFk1UjBRd1dVVTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору