EN|RU|UK
 Політика України
  17300  204

 "Упродовж усього існування України-Русі ворог у нас той самий - московська орда", - Парубій. ВIДЕО

Держава - це дар, за який платять кров'ю.

Про це заявив у своїй урочистій промові спікер Верховної Ради Андрій Парубій, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
...

Парубій нагадав, що 17 березня (н.с.) 1917 року з участю українських політичних партій, українських військових, а також громадських об'єднань, було проголошено створення Української Центральної Ради.

"Сьогодні виповнюється 100 років з початку Української революції. Коротка історична епоха з 1917 по 1921 рік нагородила нашу батьківщину суверенітетом, армією, власним парламентом, державними силами, Академією наук, Нацбанком та іншими благами, якими користуємося до сьогодні. Але найбільшою нагородою стала ідея створення власної держави, соборної, самостійної України", - заявив він.

Спікер зазначив, що найважливішу роль у цьому процесі відігравала армія.

"Українські військові були тим єдиним союзником, який ніколи не зраджував свій народ, ніколи не зраджував України. Далекі від партійних сварок і кабінетних бійок українські козаки і старшини знали - держава - це дар, за який платять кров'ю. Цю високу ціну однаково платили хлопці з Харківщини і Кубані, Криму й Галичини", - констатував він.

Разом з тим, Парубій, перерахувавши українських політичних діячів тих часів, зазначив, що через те, що вони не змогли прийти до згоди і протистояти російській агресії, державу було втрачено, а їм довелося покинути свою рідну землю.

"Сьогодні для нас немає більш важливого історичного уроку. Для кожного, як у цьому залі, так і в усій українській державі. Цей урок сьогодні повинен вивчити кожен українець, бо поразка Української революції 1917-21 рр. призвела до створення найстрашнішої і кривавої імперії в історії людства. Імперії - зла, яка знищила десятки мільйонів людей, поневолила десятки різних країн, перетворивши їх на рабські колонії", - зауважив Парубій.

За словами Парубія, багато українців потрапили під вплив популярних на той час ідей більшовизму, склали зброю і повернулися додому, а в результаті держава була втрачена.

"Але вже через 15 років ті, хто склав зброю і пішов додому обробляти землю, ховали своїх убитих Голодомором дітей .... Сьогодні, як ніколи, ми повинні засвоїти уроки столітньої давності і зробити висновки. А вони такі: Україні потрібна єдність, Україна потрібна боєздатна армія. І це наше з вами завдання. Це наша пряма відповідальність. Тому що, як і протягом усього існування України-Русі, ворог у нас той самий - московська орда. Підступна і смертоносна. І методи ті ж самі, як і завжди: посварити, розділити, спалити і знищити. І на цьому попелищі намагатися оживити кривавого монстра - путінську імперію - похмурий простір страху і зла", - розповів він.
За словами спікера, з 1991 року не було і хвилини, щоб у Росії не страждали відновленням імперії - тюрми народів, політичної та економічної експансії, створенням п'ятої колони, знищенням армії, української мови і культури.

"Помаранчева Революція стала першою відповіддю українців на ці загрози. Українська Революція Гідності в 2014 році - це відповідь українців на спробу продажного проросійського керівництва на чолі з Януковичем демонтувати нашу незалежність", - констатував Парубій.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n432390
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRnBpVW1ka1IwTXdURGRTWjA1SFZ6QlpPVGd3U2t4UmIwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору