EN|RU|UK
 Суспільство
  6394  95

 Для запуску системи відеофіксації на дорогах потрібно близько мільярда доларів на всю країну, - Аваков

Для впровадження системи відеоспостереження на дорогах України потрібно 1 млрд доларів США.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у інтерв'ю телеканалу "Україна".

"Близько року тому ми запустили перші тестові режими спостереження на чотирьох точках по всій Україні і подивилися кількість порушень, які потім за чинними положеннями повинні були б штрафувати через "листи щастя" автоматично. Кількість цих порушень і штрафів, які громадяни повинні були заплатити, дійсно жахлива. Якщо ми введемо цю систему по всій країні, буде від 2 до 5 тисяч точок контролю, то не потрібно ніякого бюджету для Міністерства внутрішніх справ: нам цього вистачить, щоб розвиватися далі. Коли ми введемо ці правила як постійний механізм, члени суспільства повинні будуть вирішити для себе, що з цього моменту вони хочуть змінити щось у своїй поведінці. Тоді смертність на дорогах буде на порядок менша. І, сподіваюся, штрафи будуть на рівні європейських", - сказав він.


За його словами, термін введення такої системи - це питання серйозних грошових вкладень. "Ми оцінюємо цю суму як дуже велику - близько мільярда доларів на всю країну. Охочих вкласти ці гроші величезна кількість, тому що приватні компанії хочуть на цьому заробити, отримуючи відсотки відрахувань. Я думаю, що ми вдамося до механізму залучення солідної міжнародної банківської установи, яка порадить нам адекватного інвестора й найкращі умови, як це робиться в провідних західних країнах. Будемо впроваджувати цей механізм поступово, щоб був механізм автоматичної фіксації, оскарження цього процесу і стягнень", - сказав Аваков.

Нагадаємо, в липні 2016 року Міністерство внутрішніх справ запустило пілотний проект з автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) у тестовому режимі в Києві та Одесі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432629
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTjVNRnBpVVhST1F6RXdURGRTYUU1SFZ6Qk1jbEpuWkVOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTXdNRXczVW1kT1F5c3dURkJSZFVoNlVYWTVReXN3V1VSU1p6bEhTVEJNV0ZGMlpFTTVNRms1T0RCS0wxRnNUa05uWms1RFl6QktURkZ2VVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору