EN|RU|UK
 Політика України
  8873  119
Матеріали за темою:

 "Причиною відтермінування стали наслідки блокади", - Порошенко про перенесення засідання МВФ щодо України

Однією з причин перенесення Міжнародним валютним фондом виділення Україні 1 млрд доларів є блокада Донбасу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це Президент Петро Порошенко сказав на засіданні Ради регіонального розвитку.

"Сьогодні МВФ на засіданні свого правління мав виділити нам черговий транш, 1 мільярд доларів... У суботу питання щодо України зникло із сьогоднішнього порядку денного Ради директорів. Це і є вплив тих політичних ризиків, про небезпеку яких я зараз кажу... причиною відтермінування стали наслідки блокади", - сказав він.


Порошенко додав, що транш необхідний Україні для подальшого поповнення золотовалютних резервів, утримання стабільності гривні і позитивного сигналу інвесторам.

Він також наголосив, що до рішення МВФ про відтермінування Україні вдалося переконати фонд у тому, що пенсійна реформа не передбачатиме підвищення пенсійного віку, й отримати позитивну оцінку економічних реформ.


Президент також додав, що в понеділок проведе переговори з міністром фінансів, головою Національного банку, Прем'єр-міністром для пошуку шляхів виходу із ситуації.

"Сьогоднішній день розпочався з наради щодо цього питання, де були згадані керівники держави. Один із них запропонував відправити до Вашингтона Андрія Івановича (Садового) разом із Семенченком, Юлію Володимирівну (Тимошенко) разом із Парасюком... Нехай виправляють наслідки диверсії... Я як Президент повинен відповідати не тільки за свої помилки, а й за чужі", - сказав Порошенко.

Водночас він закликав до об'єднання для отримання траншу МВФ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": МВФ переніс засідання щодо України, щоб оновити прогноз макропоказників країни, - Гройсман

Як повідомляв Цензор.НЕТ, питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд доларів рада МВФ планувала розглянути в понеділок, 20 березня. Однак сьогодні стало відомо, що питання виділення Україні траншу немає в порядку денному ради директорів МВФ 20 березня.

Відкрита в березні 2015 р. чотирирічна програма EFF загальним обсягом близько 17,11 млрд дол. із першим траншем у 5 млрд дол. передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення у 2015 р. ще трьох траншів по 1,63 млрд дол. і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 рр. до 0,61 млрд дол.

Також читайте: Перегляд програми співпраці України з МВФ не планується, - Данилюк
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432669
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhOa1F6Y3dURGRSZFhSRGR6Qk1WRkZ6U0hwUmJrNURVekJMVVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору