EN|RU|UK
 Політика України
  12626  142

 Порошенко процитував інтерв'ю "Цензор.НЕТ" із волонтером Леонідом Масловим про Громадську раду доброчесності: "Вчора ввечері побачив"

Президент України Петро Порошенко у своєму виступі на п'ятому засіданні Ради регіонального розвитку процитував слова волонтера Леоніда Маслова з інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Порушуючи питання Громадської ради доброчесності, Петро Порошенко зазначив: "Перевіряти кандидатів на відповідність критеріям професійної етики та доброчесності має Вища кваліфікаційна комісія суддів, Громадська рада доброчесності, Вища рада правосуддя. «З нами, слава Богу, ніхто не домовлявся і не домовляється і не намагається це зробити», - такими словами свої враження про роботу в Громадській раді доброчесності передав один із її членів, колишній воїн 92-ї бригади розвідник Леонід Маслов. Вчора увечері побачив його інтерв'ю на одному із інтернет-ресурсів. І це те, для чого така рада створювалась".

Дивіться також: "І жити ми будемо довго і щасливо", - Порошенко порівняв економіку України з виписаним після реанімації та інтенсивної терапії пацієнтом. ВIДЕОИсточник: https://ua.censor.net.ua/n432699
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwSXdXVkJSZEVoNlVtZGtSMFF3VEZSUmRFNUhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору