EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  12621  95

 Рева: "Ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати"

Коли соціально-економічна ситуація змінилася, а система охорони здоров'я залишилася тією самою, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр соціальної поліції Андрій Рева у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна".

"Я вам скажу, що мало що змінилося з тих часів до сьогодні. За великим рахунком, і система медицини, яка в нас була, побудована в інших економічних умовах, для інших соціальних умов і зовсім з іншими фінансовими можливостями щодо її змісту. Коли ситуація соціально-економічна змінилася, а система залишилася тією самою, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати", - сказав Рева.

Він додав: "Ми щойно почули, що скоротять лікарів і так далі. Сьогодні на раді регіонального розвитку виступав голова Чернігівської обласної адміністрації. Чернігівська область дуже специфічна з точки зору медицини. Якщо в середньому у нас ліжковий фонд по країні становить 80 ліжок на 10 тис. населення, то в Чернігівській області їх 120. Це найбільше, з точки зору, кількості ліжок в області в Україні. Запитайте у жителів Чернігівської області - вони відчувають себе краще, ніж жителі іншої області, де немає 120 ліжок? Вони скажуть, що ні".


Як повідомляли раніше, Міністерство охорони здоров'я планує закінчити медреформу до кінця 2018 року, а до 2019 року повністю перейти на страхову медицину.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432788
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU00TUV4WVVYUk9RelF3V1dKUmRVNURPVEJNUWpnd1NucFNiSFJET1RCTVpsRjBUa01yTUZsRVVYWjBRM2xLT1VkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору