EN|RU|UK
 Політика України
  29855  150

 "Ми живемо в унікальний час, де все залежить від кожного з нас. Потрібно перестати скаржитися і шукати всюди "зраду", а просто працювати", - Філатов. ВIДЕО

Бюджетна децентралізація значно збільшила бюджет міста Дніпро.

Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов, виступаючи на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві в понеділок, 21 березня, передає Цензор.НЕТ.
...
"Запущений процес децентралізації дає можливість територіальним громадам реальний шанс для якісних змін. Всі досягнення міста Дніпро за 2016-2017 роки - це успіхи не завдяки, а всупереч місцевим політикам. У нас у місті склалася унікальна ситуація, коли керівництво держави, уряд усіляко підтримують наші починання, а місцеві політики, депутати, на жаль, саботують будь-які процеси. Для розуміння: у нас бюджет 2016 року ухвалили 30 березня. Увесь цей час ми жили на 1/12, тотально оскаржували в Антимонопольному комітеті тендери, в судах. Був тотальний саботаж, але нам вдалося зламати ситуацію", - зазначив Філатов.


Він розповів, що бюджетна децентралізація дала Дніпру у 2015 році додатково 638 ​​млн грн, у 2016 році - 867 млн ​​грн, у 2017 - розраховують на 1 млрд 39 млн грн.

"Сьогодні люди втомилися від війни, від економічної кризи від зубожіння, особливо люди старшого покоління. Вони відчувають відчуження влади. Ми в місті запровадили програму безкоштовних муніципальних таборів. Тільки за цей рік у безкоштовних муніципальних таборах побували 6 тис. пенсіонерів. І в місті жартують, що в муніципальних безкоштовних таборах з кожної бабусі-"ватниці" Філатов за тиждень робить 100-відсоткову "бандерівку". Ми не просто робимо первинне медичне обстеження людей похилого віку, безкоштовно їх годуємо, розважаємо, показуємо фільми. Ми проводимо політінформацію. Ми читаємо їм лекції з історії України. Повірте, це не коштує так дорого як те, який ми отримуємо ефект. Не кажучи про те, що в місті працюють безкоштовні муніципальні табори для дітей", - розповів Філатов про соціальну політику в Дніпрі.


Мер Дніпра звернувся до керівництва держави допомогти в питаннях вирішення проблем міста.

"Дві проблеми. Будівництво кільцевої дороги. Дніпро - єдиний обласний центр, в якому немає кільцевої дороги. Весь крупнотонажний транспорт їде через центр міста. І яких би зусиль місцева влада не докладала щодо ремонту доріг, вантажівки, особливо в серпні, дороги просто на просто згрібають у гармошку. Далі, аеропорт. У мільйонному місті не працює аеропорт. Він належить приватному власнику, який зловживає своїм монопольним становищем. Це викликає абсолютно природне роздратування громадян. І я просив би керівництво держави посприяти місту у вирішенні питання з аеропортом", - сказав мер Дніпра.


"Ми живемо в унікальний час. Це час можливостей, де все залежить від кожного з нас. Я хочу сказати одне - потрібно перестати скиглити, перестати скаржитися, шукати всюди "зраду", а просто працювати", - резюмував Філатов.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v432818
VEhrdlVYQk9SMWN3VEhaUmMwNUhRekJNTjFGemFUaDJNRXBVVVhaa1IxY3dUQzlTWjA1REt6Qk1MMUYwWkVkRE1GbEVVWFowUTNrd1dVaFNhazVETmc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору