EN|RU|UK
 Політика України
  1315  7

 Україна підвищує ефективність управління земельними ресурсами за сприяння міжнародних донорів, - Мартинюк

Україна, ввівши низку механізмів та інструментів у сфері управління земельними ресурсами, значно підвищила ефективність використання земель і продовжує працювати над удосконаленням системи.

Про це повідомив перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк під час виступу на міжнародній конференції Світового банку з питань земельних відносин та бідності, яка 20 березня розпочалася у Вашингтоні, передають Українські новини.

Як повідомляє прес-служба міністерства, зокрема, в рамках пленарного засідання, присвяченого кращим світовим практикам по управлінню землями, українська делегація презентувала проміжні результати проекту дистанційного зондування земель - відстеження їх фактичного використання, який реалізується за підтримки Світового банку.

Механізм зондування відпрацьовується на базі двох районів в різних агрокліматичних зонах - Білоцерківського та Снігурівського. Перші результати вже демонструють порушення в звітності, як в частині цільового використання ділянок, так і зловживання в його межах.

"Поширення системи зондування на всю країну дозволить значно підвищити ефективність використання земельних ресурсів, мінімізувати тіньовий сегмент агроринку і підвищити доходи місцевих бюджетів, - зазначив Мартинюк. - Це один з найбільш ефективних інструментів для підвищення прозорості в земельних відносинах".

За словами першого заступника міністра, оскільки реалізовані раніше проекти в сфері управління землями, зокрема, впровадження системи моніторингу стану земельних відносин - забезпечили прозорість та відкритість інформації, і, враховуючи стратегічне значення земельних ресурсів для держави, український уряд визначив роботу над оптимізацією і вдосконаленням цієї галузі як пріоритетну.

Нагадаємо, 18 Конференція Світового банку з питань земельних відносин та бідності 2017 проходить з 20 по 24 березня у його штаб-квартирі у Вашингтоні, США. Тема цьогорічної конференції - "Відповідальне управління землями: на шляху до створення фактично обґрунтованого підходу". Її особливість - включення до порядку денного української сесії, в рамках якої заплановано обговорення різних аспектів реформування земельних відносин у державі.

Українську делегацію, яка бере участь у конференції, очолює перший заступник Міністра агрополітики Максим Мартинюк. Всього на заході зареєстровано понад 1900 делегатів. Метою конференції є сприяння діалогу та поширення позитивного практичного досвіду на прикладі різних реформ, підходів і перетворень в земельному секторі, реалізованих в успішних країнах світу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n432877
VEhrNGRrdzVRek13VEZoUmRrNUROekJaT1Rnd1NucFNiSFJET1RCTVJGRnpPVWRCTUV3M1VYWTVReXN3VEhaU2JIUkhRekJNYWxGMWRFTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору