EN|RU|UK
 Суспільство
  2377  6

 Для участі в ЗНО в Україні зареєструвалося понад 223 тисячі осіб

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) в Україні зареєструвалося понад 223 тис. осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти й науки, із посиланням на дані Українського центру оцінювання якості освіти.

Станом на 20 березня, за оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), цьогоріч по всій Україні на ЗНО зареєструвалося більш ніж 223 тис. осіб", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що зараз ще триває доопрацювання регіональними центрами реєстраційних документів, які були відправлені у встановлені терміни (з 6 лютого до 17 березня), тому уточнені дані оприлюднять згодом.

Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна до 31 березня.

Учасники ЗНО, які отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього їм потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу "Внести зміни", сформувати й оформити нову реєстраційну картку, а також заново подати необхідний комплект документів.

Також читайте: Суд змінив правила присвоєння вчених звань: знання англійської - необов'язкове

Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат необхідно передати до закладу освіти, в якому навчається випускник поточного навчального року, або самостійно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти - якщо це випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного чи вищого навчального закладу.

У разі отримання рішення про відмову в реєстрації, можна усунути причини, що стали підставою для ухвалення такого рішення. Для цього необхідно створити нову реєстраційну картку за допомогою сервісу "Зареєструватися" та сформувати новий комплект документів.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року подають реєстраційні документи для усунення причин відмови в реєстрації до закладу, де навчаються.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають документи на адресу регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432941
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU1oyUkhRekJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05qTUZwaVVYWmtReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGMVNIcFJjSFJETVRCTU0xSm5kRWRCU1U1REt6QlpZbEpzZEVNNU1GazNVWE4wUTNjd1RETlJkbVJIVUVsT1IxQXdUSEpSZG5SSFFqQlpURkpzYVVSUmRuUkhRakJNVEZKc2RFZERNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору