EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  6349  24

 Випускників медичних вишів України протестують за американською системою

У травні відбудеться тестування серед випускників медичних університетів України за тестами Національної ради медичних екзаменаторів (США).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це на брифінгу повідомила директор Центру тестування МОЗ Ірина Булах.

"Це іспит IFOM (основи медицини), 12 травня в Україні його пройде майже половина всіх випускників (медичних внз - ред.), які є громадянами України і будуть випускатися за спеціальностями медицина, лікувальна справа, педіатрія", - сказала Булах.

За її словами, іспит складуть 3 тисячі студентів-медиків із 6 тисяч. Відповідну угоду про намір співпраці підписали сьогодні Національна рада медичних екзаменаторів (США), Міністерство охорони здоров'я України і Центр тестування МОЗ.

Також читайте: Конкурсна комісія МОЗ відхилила всі кандидатури на посаду головного лікаря "Охматдиту"

Булах зазначила, що за результатами тестування проведуть аналіз, який дасть змогу виокремити як слабкі, так і сильні сторони підготовки студентів українських медвишів, і внести відповідні зміни до навчальних програм.

Іспит складатимуть студенти, яких обрали в кожному з медичних вишів у межах репрезентативної вибірки. Також, за словами Булах, близько 100 студентів виявили бажання пройти цей тест добровільно.

Іспит триватиме за тими самими правилами, що й у Сполучених Штатах, але в паперовій формі. Зараз готують буклети з тестовими завданнями, які міститимуть 160 питань. Іспит буде українською мовою в один день у визначений час у всіх медвишах України. Окремо буде проведено іспит англійською мовою для англомовних студентів-іноземців.

Як повідомляли раніше, для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) в Україні зареєструвалося понад 223 тис. осіб.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n432942
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoUmRFNUROREJaWWxGMVRrTTVNRXhDT0RCWlRGRjBaRWRDTUZsTVVtYzVRM2t3VEVSUmRtUkRPVEJaT1Rnd1NucFNiSFJET1RCTVpsRjBUa01yTUZsRVVYWjBRM2xLT1VkUVprNUhRakJaVEZKbk9VTXdNRXhZVVhaa1IwTXdUR2c0TUV0SVVYRk9RMUU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору