EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4759  31

 "Службу фінрозслідування наділять повноваженнями оперативно-розшукової роботи і кругова порука в ній буде неможлива", - Данилюк

Законопроект про створення в Україні служби фінансових розслідувань сьогодні обговорили й затвердили на засіданні Кабміну, найближчим часом його передадуть у Верховну Раду на голосування.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив про створення в Україні Служби фінансових розслідувань найближчим часом.

"Попри 25 років незалежності, ми ще не завершили перехід до ринкової економіки. Для цього треба реформувати державні структури, - сказав він. - На сьогодні з економічними злочинами ведуть боротьбу 4 відомства - 15 тисяч людей".


На думку Данилюка, зокрема робота податкової служби була неефективною і псувала інвестклімат, влаштовуючи "маски шоу" для бізнесу. Данилюк впевнений, що вона заважала розвитку економіки. "Чверть кримінальних справ, відкритих податковою, закрили за відсутністю складу злочину", - повідомляв він.


"Комплексно протидіяти економічним злочинам зможе служба фінрозслідувань (СФР), - сказав Данилюк. - Вона буде компактною і професійною. До її повноважень входитиме розкриття і досудове розслідування злочинів у банківській і фінансовій сфері. СФР наділять повноваженнями оперативно-розшукової роботи. Складатиметься служба з центрального апарату і 7 територіальних органів, що унеможливить кругову поруку в СФР".

"Після ухвалення закону про СФР у Верховній раді, Україна отримає ефективний орган, який допоможе країні боротися з корупцією, - сказав Данилюк. - Служба протидіятиме ухиленню від сплати податків і наповнення бюджету, що в підсумку приведе до покращення інветклімату".

Урядовці затвердили законопроект і також обговорили питання необхідного рівня зарплат для працівників СФР.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432975
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEVlRCTVJGRjJaRU0wTUV4MlVtcDBRelpKVGtObE1FeDJVWFJrUXpZd1dVaFJjMDVET1RCTVZGSm5RemgyTUV4eVVYWjBSMEV3V1ZCUmRqbEhSekJhWWxKcU0zcFJkRGxEZHpCWlNGSnNkRU13TUV4RVVYWmtRemt3V1Robk1GbFFVbWRPUjFBd1RGUlNaek42VVd0MFEyZG1Ua05oTUV4RVVYTmtRemd3V21KUmRsaDZVVzVPUjFjd1RETlNhRTVIVnpCTU1EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору