EN|RU|UK
 Політика України
  2524  15

 Україна озброїться досвідом Словенії в реформуванні лісового господарства

Меморандум про співпрацю в сфері лісового господарства підписали з директором Лісової служби Словенії Дам'ян Ораземом.

Українські фахівці перейматимуть досвід Словенії в питанні вдосконалення і реформування вітчизняного лісового господарства. Відповідний меморандум про співпрацю підписали з директором Лісової служби Словенії Дам'ян Ораземом. Про це повідомила тимчасова виконувачка обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич у Фейсбуці, пише znaj.ua.

Вона розповіла, що під час зустрічі словенські колеги робили акцент на комплексному впровадженні реформ у лісовому господарстві. Правила, на їхню думку, повинні бути єдиними для всіх лісокористувачів.

"Меморандум також передбачає співпрацю з питань охорони і захисту лісів, лісової генетики, досліджень ґрунтів та екології, впровадження наближеного до природи лісівництва, збереження біорізноманіття лісів, зменшення впливу змін клімату й адаптації до його змін у лісовому секторі, зокрема заходів щодо попередження стихійних лих, впровадження ефективних і екологобезпечних технологій для лісоуправління і підвищення кваліфікації лісівників, підвищення екологічної обізнаності суспільства, освіти й розвитку екологічної культури населення з питань збалансованого лісоуправління", - зазначила Юшкевич.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n432990
VEhrdlVYSjBSMGt3VEhKUmRHUkRlVEJNYWxKb2VVUlJjR1JIUVRCTWFsSm5aRWRETUV4cVVYWmtRM2RNZVM5UmRUbEhWekJaUmpnd1NsUlJkR1JIUVRCTVlsRjFPVWRYTUZsSVVYTk9RM293VEZoUmRtUkhRekJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCTFNGRjFPVU1yTUV4TVVYUmtRemt3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору