EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5061  22

 Військовослужбовці в зоні АТО отримають відстрочку на заповнення декларацій про доходи

Комітет з питань національної безпеки й оборони одноголосно підтримав законопроект №6051, що уточнює терміни подачі військовослужбовцями декларацій про доходи.

Про це, як передає кореспондент Цензор.НЕТ, повідомив член комітету Дмитро Тимчук.

Як відомо, закон "Про протидію корупції" зобов'язує військовослужбовців до 1 квітня подавати декларацію про доходи за попередній рік шляхом її заповнення на офіційному порталі Національного агентства з протидії корупції. У законопроекті пропонують надати військовослужбовцям, які виконують завдання в інтересах національної безпеки України, в тому числі і в зоні бойових дій, відстрочку на заповнення декларації строком до 30 календарних днів.

Відлік починається з дня прибуття військовослужбовця на місце несення служби після завершення виконання бойових завдань або з дня завершення проходження військової служби. Це дозволить військовослужбовцям, які не мали технічної можливості вчасно заповнити документ, уникнути адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення термінів подачі декларації. За словами Дмитра Тимчука, вже 23 березня згадані зміни можуть бути внесені на розгляд до сесійної зали.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики дедалі частіше підриваються на власних мінах, - ІС


Источник: https://ua.censor.net.ua/n433023
VEhrdlVXOTBRelF3VEhwU2FEbEhSREJNYjNaTU9VTjVNRnBpVVhWa1IwSXdXWHBSZFhSREt6Qk1URkYyZEVkQ01FeDJVbWM1UXpJd1RFaFJkblJEZVRCWllsSnNibnBSZEdSRE56Qk1XRkYxZEVkRE1GbEVVWFowUXprd1RETlJkRk5FVVhST1F6RXdUSEpSZFRsRGR6QlpSRkpuT1VONU1FeEVVWFprUXprd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору