EN|RU|UK
 Політика України
  735  1

 Кабмін доручив Фонду соцзахисту інвалідів забезпечити протезування та ортезування учасників АТО

Кабінет Міністрів доручив Фонду соціального захисту інвалідів забезпечити протезування та ортезування учасників антитерористичної операції (АТО).

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

Кабінет Міністрів вніс зміни в постанову №518 від 1 жовтня 2014 року, якою було затверджено чинний нині порядок протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції і втратили функціональні можливості кінцівок.

Рішенням встановлено, що заходи, пов'язані з протезуванням та ортезуванням учасників АТО, які раніше здійснювалися Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, тепер буде здійснювати Фонд соціального захисту інвалідів.

Необхідність розробки відповідного проекту постанови була зумовлена ​​насамперед тим, що відповідно до закону "Про Державний бюджет на 2017 рік" кошти, передбачені в держбюджеті на вказані цілі, будуть направлятися Мінсоцполітики до Фонду соцзахисту інвалідів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін затвердив Стратегію сталої відповіді на епідемію туберкульозу і СНІДу до 2020 року
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433024
VEhrdlVYWTVSMEV3VERkU1ozUkRNVEJNWTNaTU9VZFhNRXd6VVhOMFEzY3dUSFpTYkhSRE1EQk1hRGd3VEhwUmRHUkRNREJNYWxKb2RFTTBNRXd6VVhOSWVsRnJUa001TUZsTVVYVk9SME13VEZoU1owNURLekJaUkZGMVRrZENNRmxNVVhWT1IwZ3dURE5SYzBORVVYWjBReTh3VEZoU1owNURkekJaWWxKc2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору