EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  16663  34

 Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб. ФОТОрепортаж

Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідала американська військова делегація на чолі з командувачем Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенантом Беном Ходжесом.

Як інформує Цензор.НЕТ про це йдеться у Фейсбуці Генштабу ЗС.

У повідомленні зазначають: "У складі делегації працювали також начальник штабу Сухопутних військ США в Європі бригадний генерал Кай Рохршнайдер, заступник командувача Сухопутних військ США в Європі генерал-майор Тімоті Макгуайр, заступник командира 4-ї піхотної дивізії Сухопутних військ США бригадний генерал Крістофер Донехью та ще низка представників Сухопутних військ США в Європі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 25 бригадних навчань із залученням 80 тис. резервістів пройдуть в Україні в 2017 р., - Генштаб

Під час візиту високі гості ознайомились з перебігом підготовки одного з механізованих батальйонів Збройних Сил України за участ. інструкторів в рамках «Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки - Україна» (JMTG-U), поспілкувались із військовослужбовцями країн-партнерів, оглянули об'єкти навчально-матеріальної бази та інфраструктури МЦМБ.

"Тут, на полігоні, зараз перебуває дві з половиною сотні американських військовослужбовців, які надають допомогу у підготовці підрозділів Української армії. Це гарний приклад, того що США продовжуватимуть підтримувати Україну, - зазначив генерал Ходжес під час спілкування із представниками українських ЗМІ. - За два останні роки, впродовж яких я маю можливість спостерігати за тим, що відбувається на цьому полігоні, я можу із впевненістю сказати: якість підготовки та навчально-матеріальної бази стрімко зростає", - наголосив він.

Також читайте: Майже 50 млн грн виділено на покращення матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові, - Полторак

Відвідуючи ділянки полігону, представники ЗС США та України також підбіли попередні підсумки спільної роботи й обговорили перспективи подальшого співробітництва.

"Мені надзвичайно приємно, що генерал Бен Ходжес активно підтримує створення Навчального центру підготовки підрозділів, який на сьогоднішній день спроможний власними силами готувати армійські підрозділи до батальйону включно", - підкреслив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

"Також, завдяки нашій співпраці, ми мали можливість особисто ознайомитись зі специфікою діяльності провідних навчальних центрів збройних сил НАТО. Саме за їхнім прикладом та за підтримки вітчизняного оборонного відомства ми нині розбудовуємо тут подібний центр, який не поступатиметься кращим закордонним аналогам", - зазначив він.

Читайте також: Багатонаціональна інспекційна група розпочала перевірку військових об'єктів в Україні на предмет дотримання кількісних обмежень, - Генштаб ЗСУ

Окрему увагу генерал-лейтенант Ходжес звернув на підготовку майбутніх офіцерів для українського війська. Адже саме цими днями цьогорічні випускники Національної академії сухопутних військ складають на полігоні підсумкові державні іспити. Він поспілкувався з курсантами, поділився з ними власним досвідом, надав цінні поради на подальшу офіцерську службу, а також подарував їм на згадку пам'ятні відзнаки від свого імені. На думку авторитетного американського генерала, саме ці молоді люди є майбутнім Збройних Сил України, вони повністю готові стати на захист своєї Батьківщини.

"Я побачив дуже яскраве майбутнє України. Ці розумні молоді люди в непростий для своєї країни час обрали шлях справжніх лідерів", - зазначив генерал-лейтенант Ходжес.

Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 01

Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 02

Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 03

Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 04


Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 05


Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 06

Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 07


Делегація Збройних сил США відвідала полігон на Львівщині, - Генштаб 08

Источник: https://ua.censor.net.ua/p433085
VEhrNGRrdzVRMVF3VEZoUmRtUkhTVEJaVEZGelRrTjRTVTVEV0RCTFJqZ3dUQzlSZG5SRE56QmFZbEZ6T1VNck1Fd3hPREJMU0ZGeFRrTlI=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору