EN|RU|UK
 Політика України
  1773  7

 Клімкін про російську дипломатію: Сьогодні це просто машина з тиражування пропаганди

Голова МЗС РФ Сергій Лавров дозволив перетворити своє відомство в пропагандистську машину.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю LIGA.net заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Відповідаючи на питання, коли він востаннє спілкувався з головою МЗС РФ, Клімкін відповів, що це було в Мюнхені під час нормандської зустрічі міністрів на початку лютого. "Я з ним уже досить давно не спілкувався в двосторонньому форматі. Остання розмова стосувалася звільнення політичних в'язнів. Було б нечесно з мого боку сказати, що ці розмови дають реальний результат. Але, тим не менше, ми робимо все можливе для звільнення українців з ув'язнення", - сказав він.

Реагуючи на репліку, що колись Лавров був непоганим дипломатом, голова МЗС зазначив, що "з точки зору професіоналізму як такого він ним залишається". "А що стосується особистих оцінок, то я утримаюся. Я намагаюся не говорити того, що не допоможе ситуації. Те, що звучить від нього на тему України, - це повністю визначається внутрішньополітичної логікою, яка не має нічого спільного з реальністю. Як правило, професіонали розуміють реальність", - додав він.


Відповідаючи на питання, чи розуміє реальність Лавров, він сказав: "Я скажу в цілому. Якщо подивитися на сьогоднішню російську дипломатію, то це, на жаль, не те, що можна було б назвати авангардом Росії. Сьогодні це, на жаль, просто машина з тиражування пропаганди. Будь-які можливі винятки це правило тільки підтверджують".

На питання, чи можна те саме сказати про Захарову. Виглядає так, що Захарова, наприклад, озвучує те, що ніхто зі здоровим ґлуздом у МЗС РФ не візьметься коментувати в таких тонах і тим більше дипломат, Клімкін сказав: "Ми стежимо за тим, що кажуть у РФ. У випадку з Чуркіним, я вважаю, було перейдено межу дозволеного. Іншого персонажа я взагалі не коментую".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433114
VEhrdlVXMDVRM2N3VEV4U1owNURLekJNU2pnd1MyWlNaemxIUVRCTWNsSnNkRU01Wms1RFlUQk1kbEpzZEVNNE1FeHlVbXgwUXpsbVRrTllNRXhFVW1oa1EzY3dXVVJSZG5SRGVUQk1RWFpNT1VNdk1GbEVVWFowUXk4d1RFUlJjemxEZHpCTU0xRjBUa04zWms1RFl6QktabEZ2V0hwUmJrNURXREJMUldjd1MwUlJjRWg2VVc5T1F5c3dXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору