EN|RU|UK
 Політика України, Події
  19509  53
Матеріали за темою:

 Геращенко опублікував записку про створення Центру україно-російських розслідувань, підготовану Вороненковим за два дні до вбивства

Народний депутат, радник міністра МВС Антон Геращенко опублікував текст про створення Центру україно-російських розслідувань, яким хотів би займатися убитий сьогодні екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.


"Публікую цей документ у пам'ять про сміливу людину, громадянина України й Росії - Дениса Вороненкова. Він підготував і відправив мені цю коротку довідку про те, чим він хотів би займатися в Україні для того, щоб згодом звільнити від гніту путінської диктатури свою рідну країну, за два дні до своєї загибелі", - написав нардеп.


"Про створення Центру україно-російських розслідувань (ЦУРР)

Гібридний характер війни між Росією і Україною ставить завдання захисту від агресора на всіх фронтах протистояння, не тільки військовому, а й від агентів впливу всередині України, а також у країнах-союзниках України.

Ключовим елементом вибудовування мережі агентури впливу є ділові взаємозв'язки, особливо - в сірій або чорній зоні, через які відбувається відмивання коштів путінським оточенням і вищими чинами силових і урядових структур.

Нейтралізувати, а в окремих випадках - і перевербувати на свій бік, що може відбутися під загрозою розкриття їх фінансових потоків - є важливим завданням української влади.

Мандат силових структур, передбачений чинним законодавством України, не завжди дає достатньо гнучкості в проведенні розслідувань. Водночас, як в Україні, так і в Росії, напрацьовано досить велику практику приватних розслідувань.

Цілком можливо створити спеціальний Центр, який би діяв автономно, але в щільному контакті з українськими правоохоронними структурами.

Результатом діяльності структури будуть матеріали, які передаватимуть у правоохоронні структури України та країн-союзниць України задля припинення протиправних дій російських корупціонерів, спонсорів агресії щодо України, а також їхніх спільників на території самої України і з-поміж українських громадян.

Початковий вибір об'єктів розслідувань і їхній хід будуть узгоджувати з ГПУ і СБУ. Центр може перевіряти і розробляти певну оперативну інформацію, яку отримують ці структури, але яку не можуть зараз узяти в провадження.

Залежно від доцільності і за погодженням із цими відомствами можуть готувати і публікувати в ЗМІ ексклюзивні матеріали, отримані Центром.

Очолити Центр міг би фахівець із проведення антикорупційних розслідувань, який володіє великим масивом інформації про фінансові махінації російської еліти - Денис Вороненков.

Під його керівництвом було б доцільно сформувати невелику громадську слідчу групу з 5-6 осіб з-поміж досвідчених патріотично налаштованих розслідувачів, а також молодих волонтерів".

Нагадаємо, що 23 березня екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбили в Києві біля готелю "Прем'єр Палас".Источник: /n433189

Також читайте: Це замовне політичне вбивство, - Антон Геращенко про розстріл Вороненкова

Як стало відомо, Вороненков загинув на місці. Охоронця Вороненкова також поранили, але він встиг відкрити вогонь і поранити кілера.


Також Вороненков заявив Цензор.НЕТ, що вважає Януковича зрадником, який причетний до масових вбивств людей і який повинен був отримати в Росії не притулок, а справедливий суд.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433198
TUZsUVVYTmtRelF3VEV4U1oyUkhRekJNVEZGMmFVUlJjM1JES3pCWlJGRjJkRU01TUV4WVVYWmtRell3VERkUmMzUkRkMHg1TDFGck9VTXhNRmxFVVhOT1Iwb3dURmhSZG1SRE5qQk1OR2N3U2tSUmRtUkhRekJNTjFGMldIcFJhM1JES3pCWlJGRjJkRU01TUV4WVVYWmtRell3VERkUmMybEVVV3hPUXpFd1RETlJkVTVIUWt4NU9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору