EN|RU|UK
 Суспільство
  2007  17

 Рада проголосувала за створення Українського культурного фонду

Парламентарі на вечірньому засіданні 23 березня проголосували за законопроект, зареєстрований за №5491, про створення Українського культурного фонду.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За проголосували 236 народних депутатів.

Закон визначає правові, організаційні, фінансові основи діяльності Українського культурного фонду, метою створення якого є сприяння розвитку культури і мистецтв України, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості та суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримка культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд пропонує на 90% збільшити фінансування культури у 2017 році

Відповідно до закону, Український культурний фонд є бюджетною установою, виконує передбачені цим Законом спеціальні функції зі сприяння національно-культурному розвитку України. Діяльність Українського культурного фонду спрямовується і координується центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури і мистецтв.

Органами управління Українського культурного фонду є Наглядова рада та Дирекція. Український культурний фонд очолює Голова Українського культурного фонду, який здійснює свою діяльність на громадських засадах. Головою Фонду може бути призначена особа, яка є фахівцем у сфері культури, має бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, вільно володіє державною мовою, володіє іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

Також читайте: Восени буде створено Український фонд культури, - Нищук
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433218
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCUmRUbEhUVEJaVEZKbk9VZEJNRXhDT0RCWlZGRjJkRU01TUV4U09EQktURkZ2UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору