EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  5894  43

 Рева назвав чотири пріоритети соціальної політики в Україні

Виступаючи на засіданні Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, міністр соціальної політики України Андрій Рева відзначив, що уряд на початку своєї діяльності в квітні 2016 року, усвідомлюючи складність соціально-економічної ситуації в країні, головним пріоритетом для себе визначив підвищення якості і рівня життя українських громадян.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

"Найбільш актуальним завданням Уряд вважає не пасивне пристосування соціальної політики до обмежених фінансово-матеріальних ресурсів країни, а визначення основних пріоритетів соціальної політики та реформ, які дають змогу впроваджувати в життя принципи соціальної справедливості та забезпечити постійне підвищення добробуту населення", - сказав Андрій Рева.

Міністр назвав чотири пріоритети щодо здійснення Урядом соціальної політики в Україні.

Першим пріоритетом було визначено комплексну реформу системи оплати праці, запровадження європейських стандартів у сфері соціально-трудових відносин.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рева: "Ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати"

"Ця реформа має на меті створити умови для ефективної праці людини, оскільки насамперед доходи від трудової діяльності формують добробут родин. Результатом наших зусиль став прийнятий 6 грудня 2016 року Верховною Радою України Закон № 1774 з інноваційними нововведеннями, які відкрили шлях до позитивних змін у сфері соціально-трудових відносин", - заявив Андрій Рева.

Другим пріоритетом зазначено реформу системи пенсійного забезпечення. Третім - забезпечення адресності в наданні державної соціальної допомоги.

Читайте також: Рева про пенсійну реформу: "Ми плануємо упродовж місяця-півтора внести остаточний законопроект у Верховну Раду"

Четвертим важливим напрямом роботи над підвищенням соціальних стандартів Міністр назвав децентралізацію системи соціальних послуг та їх розвиток на рівні територіальних громад.

Урядовець зазначив, що зазначені кроки мають суттєвий вплив на зменшення рівня бідності та є ключовими елементами у встановленні соціальної справедливості в країні.

Як повідомлялося раніше, Міністерство охорони здоров'я планує закінчити медреформу до кінця 2018 року, а до 2019 року повністю перейти до страхової медицини.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n433283
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVWRCTUV3M1VYTmtReXN3V1V4UmMwaDZVbWRrUXlzd1dXSlNaMlJIUXpCTVJGRjJaRU13TUV4RVVtZE9SME13VEdnNE1GbElVbWM1UTNnd1dVaFJkVTVETURCYVlsSnFNM3BSZEU1RE1UQlpZbEYwWkVNNU1GbE1VbWRPUTNjd1RIWlNiSFJETXpCTVJGSm9kRWRYTUZrNU9EQktlbEpzZEVNNU1GcGlVbWRrUjBNd1RGaFNaMDVIUWpCWlRGRnpkRU1yU1U1SFFqQk1OMUpvZEVkWE1FeEVVWFU1UjAwd1RETlJkblJIV0VsT1F5OHdURGRSZFRsSFZ6QlpURkYxVGtNMk1FeG5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору