EN|RU|UK
 Суспільство
  4351  9

 Викрито керівників групи компаній, які ухилились від сплати податків на 31 млн грн

У Києві співробітники Державної фіскальної служби (ДФС) викрили керівників групи компаній, які ухилилися від сплати понад 31 мільйона гривень податків.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ДФС, брокерські компанії за замовленням зловмисників з метою неповернення валютної виручки та несплати податку на прибуток надали митним органам пакет недостовірних документів від групи підприємств, зареєстрованих у Києві, на експорт сільськогосподарської продукції. Товари закуповувалися в Україні за готівкові кошти без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Також читайте: Керівники винно-коньячного заводу не сплатили 19,6 млн грн податків, - ДФС

Крім того, посадові особи групи компаній не подали декларації з податку на прибуток підприємств за 2016 рік, не відобразили придбання і реалізацію товару, що експортується, а також не задекларували дохід від підприємницької діяльності. Це призвело до фактичної несплати до бюджету понад 31,3 мільйона гривень, що є особливо великим розміром.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків, зборів).

Источник: https://ua.censor.net.ua/n433344
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVETHpCYVlsRjBUa012TUZsRVVYVk9SMVV3VEhwU2FIUkhWMlpPUXk4d1dtSlJkRTVETHpCWlJGRjFUa2RWTUV4NlVtZGtSME13VEV4UmRtNTZVWFpPUTNjd1dWaFNiSFJET1RCTVJGSm9kRWRYTUZwa09EQktWRkZ3VGtOb1prNURZVEJNYWxKc09VTjU=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору