EN|RU|UK
 Економіка, Події
  5268  58

 На "Азовсталі" спростовують інформацію про постачання вугілля з ОРДЛО в Україну

Директор "Азовсталі" Енвер Цкітішвілі спростував звинувачення на адресу підприємства, що з'явилися в деяких ЗМІ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Це абсолютна неправда, що на Азовсталі та ММК не дотримуються необхідних умов праці й немає екологічної модернізації виробництва. Все навпаки. Просто можна відвідати корпоративний сайт і почитати, скільки всього робиться, наприклад, для поліпшення робочого побуту", - написав директор "Азовсталі" .

За словами Енвера Цкітішвілі, одними із найбільш істотних проектів, що впливають на поліпшення стану навколишнього середовища Маріуполя, є будівництво нової аглофабрики на ММК ім. Ілліча і системи пиловугільного вдування палива на "Азовсталі".

"Стосовно "звинувачень" у збільшенні кількості плавок - так, ми намагаємося компенсувати втрати ЄМЗ збільшенням виробництва на інших активах. Але невелике зростання кількості плавок на меткомбінатах у Маріуполі не пов'язане ніяк із блокадою, це практична реалізація завдання зі збільшення виробництва в 2017 році, від чого в підсумку економіка України тільки виграє. Так у чому нас звинувачувати?", - пише Цкітішвілі.

"Ну і зовсім, вибачте, "маячня" - про поставки вугілля з НКТ через Маріупольський порт. Людина, який звинувачує нас у цьому - явно далека від металургії. Він заявив, що ми розвантажуємо і переробляємо... антрацит. Але антрацит - це енергетичне вугілля, в металургії він не використовується. І взагалі, востаннє вугілля через Маріупольський морський порт ми отримували в листопаді 2016 року. І він прийшов зі США на суднах Behcet C і Vladmir M (виробник - United Coal Company). Історія про баржі з "віджатим" вугіллям у Маріупольському порту - з розряду фантастики. Тільки не наукової, а провокаційної. Хочу закінчити простим закликом: досить брехати!", - резюмує автор.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n433397
VEhrNGRrdzVRM2t3V1ZCUmN6bEhWekJNZGxGMU9VZFFaazVEVVRCTVpsRjJkRU41TUZsSVVtZDBRM2N3VEhaU2FrRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору