EN|RU|UK
 Політика України
  28773  65

 У 2000-х були прямі переведення особового складу з ФСБ у СБУ, - екс-голова Луганської СБУ Петрулевич

У 2000-х роках були прямі переведення особового складу з Федеральної служби безпеки Російської Федерації в Службу безпеки України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон, про це заявив екс-голова Головного управління СБУ в Луганській області Олександр Петрулевич у ефірі телеканалу "112 Україна".

На питання про те, чи висока була концентрація російських агентів у СБУ перед військовим конфліктом в Україні, Петрулевич відповів:

"Починаючи з голови служби пана Якименка (Олександр Якименко очолював СБУ із січня 2013 по лютий 2014 року, - ред.), який був громадянином РФ. Відповідно підбір, який здійснювався в Службу безпеки до його призначення, після його призначення ... Приклади можна називати нескінченно ... Я вам так скажу - були прямі переведення з Федеральної служби безпеки РФ у СБУ в 2000-х роках. Як приклад назву - майор Дмитро Панфєров у Луганському управлінні, який прийшов 10 березня 2013 року. І потім з'ясовується, що майора Панфєрова перевели прямо з ФСБ в СБУ при начальнику СБУ генералі Олександрові Третьякові".


Петрулевич також ствердно відповів на питання про те, що при екс-президенті України Вікторі Януковичі призначеннями на всі посади в СБУ займався особисто старший син Януковича Олександр.

"Цього великого секрету і немає. У всій Службі безпеки знають, що, починаючи від начальника відділу в обласному управлінні й вище - заступник начальника управління, начальник управління, - всі ходили до нього на співбесіду. Без його санкції нікого не призначали ... Це неодноразово озвучували офіцери, що деякі ходили і не проходили за певними критеріями. Які критерії - не знаю", - повідомив екс-голова Луганської СБУ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "СБУ - ключовий орган сектора безпеки і оборони держави", - Порошенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433566
VEhrNGRrdzVRMmd3U2toUmJ6TjZVbWRrUXk4d1RGaFNhSFJIUWpCTWRsSm5PVU15TUV4SVVYVkllbEZ3VGtOb01FcEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору