EN|RU|UK
 Економіка, За кордоном
  13319  64
Матеріали за темою:

 Туреччина запровадила санкції проти сільгосппродукції РФ

Мінсільгосп РФ отримав офіційну інформацію про запровадження Туреччиною мит на ввезення російської продукції.

Як передає Цензор.НЕТ, російському пропагандистському виданню "Известия" в Мінсільгоспі РФ повідомили, що з 15 березня цього року мита на ввезення пшениці і кукурудзи в Турецьку Республіку становлять 130%, рису - 45%, соняшникової олії - 36%, шроту соняшнику - 13,5%, бобових - 9,7%. Для ввезення соняшникової олії, крім мита 36%, існують і інші обмеження - мінімальна митна вартість продукції, що поставляється, повинна становити $ 1500 за тонну. У відомстві зазначили, що це "неможливо за поточної ціни $ 800 за тонну".

У міністерстві сільського господарства і сільських справ Туреччини утрималися від докладних коментарів.

Читайте також: США ввели санкції щодо восьми російських компаній, - ТАСС

"Про подальші плани міністерства ніяких заяв робити не мають наміру", - заявили у відомстві "Известиям".

Уряд Туреччини запровадив мита на зазначені російські продукти з 15 березня цього року.

У Мінсільгоспі РФ повідомили, що через проблеми з Туреччиною "значні зусилля спрямовані на збільшення експортних поставок зерна і на просування зерна на нові перспективні ринки збуту". В основному відомство розраховує збільшити поставки в країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Це стосується як пшениці, так і соняшникової олії. Також серед потенційних ринків збуту - країни Латинської Америки та Африки.

На думку директора з розвитку асоціації виробників і постачальників продовольчих товарів "Руспродсоюз" Дмитра Вострикова, турецькі мита щодо практично всіх зазначених продуктів є заборонними.

Також читайте: Усі банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж, - заступник голови НБУ Рожкова
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433602
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UjBNd1REZFNaMDVEZWpCYVlsRnpkRU0zTUZrNU9EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbW96ZWxGdmRFZEVNRmxFVVhSa1IwZ3dXV1pSZFU1RE9UQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору