EN|RU|UK
 Політика України
  1297  10

 Зосередження військової техніки РФ поблизу кордону не спостерігають, є інформація про певні пересування в тилових районах, - Слободян

Державна прикордонна служба України прокоментувала інформацію, яка з'явилася в деяких західних ЗМІ про концентрацію російських танків на українському кордоні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.

"Якщо говорити про ту ділянку кордону, яку ми контролюємо, то ми не спостерігаємо безпосереднього зосередження військової техніки в безпосередній близькості від кордону, але в нас є інформація про певні пересування підрозділів російських збройних сил на більш віддалених відстанях, у тилових районах. Обмінюємося цією інформацією з Міністерством оборони для її аналізу і подальшого врахування в організації служби й охорони кордону", - повідомив представник Держприкордонслужби Олег Слободян.


"Що стосується тієї ділянки, яка нам тимчасово не підконтрольна, а саме ділянки Ростовської області, то там також є інформація про те, що відбуваються певні пересування військової техніки. Зокрема, передислоковується 8-а армія. Цю інформацію ми також відстежуємо й аналізуємо в оперативно-службовій діяльності", - додав він.


Нагадуємо, раніше в західних ЗМІ з'явилося повідомлення про концентрацію військової техніки армії РФ біля кордону з Україною в Ростовській області.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору