EN|RU|UK
 Суспільство
  37339  206

 Україна починає страждати від нестачі води, - міністр екології Семерак

В останні роки рівень наповнення річок в Україні залишається на позначці 20% від необхідного стандарту, тобто фактично Україна починає страждати від нестачі води.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак в ефірі ZIK.

За його словами, це пов'язано в тому числі і з вирубкою лісів, діяльністю промислових підприємств і розчищенням водних артерій.

"Сьогодні в Україні не залишилося жодного озера або річки, де б якість води була на рівні першого класу. Так, минулого літа я щоранку прокидався і з жахом дивився новини, чи не почався мор риби ще в якійсь річці", - сказав міністр.

За інформацією чиновника, за халатне ставлення до природних ресурсів жодне підприємство в Україні не понесло покарання. Це пов'язано зі слабким українським законодавством, згідно з яким за таке поводження з природою передбачена лише адміністративна, а не кримінальна відповідальність.

"Разом із Генпрокуратурою Мінекології розробило зміни саме в кримінальне законодавство, яке передбачає підвищену відповідальність за шкоду природі. Однак у грудні минулого року парламент у дуже швидкому режимі приймає закон, що забороняє в 2017 році будь-які перевірки, в тому числі й екологічні. Тому зараз Міністерство природи фактично опинилося під мораторієм проведення перевірок", - зазначив Семерак.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433731
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRXA2VW14MFF6a3dURmhSZFhSREt6Qk1kbEYyZEVONk1GcGlVbXd6ZWxKblRrZFhNRXh5VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору